Uzak masaüstü programları

Kodla Büyü

mehmetaltin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar meb hattı içinde karşı bilgisayara belirlediğim şifre ile bağlanabileceğim program var mı? ammyy denedim ama free 15 saat kısıtlıyor.

hocam bana gözetimsiz olarak çalışacak lazım radmin denemedim gözetimsiz şifre vererek hangisi olur.

hocam vallahi bulurnasız bana da haber verim team dan sonra artık evdeki bilgisyarıma bağlanamıyorum

teamviewer meb hattında bağlantıyı sağlayıp kontrolü gerçekleştiriyor fakat üye girişi yapılamadığından kayıtlı bilgisayarları göremiyoruz :verymad:

Aynı problem ile ben de karşılaştım. Teamviewer engelli. Ammy'de karşıdan onay gelmeden bağlanmıyor. Var mı arkadaşlar direkt bağlanabilecek meb de çalışan bir program...

konu geçmiş ama belki faydalanan olur diye yazıyorum.

ammy ile menü > servis > kur deyip win servisi kurun
sonra menü > servis > başlat yapın
bu durumda amyy win servis olarak sürekli çalışyor olacaktır (yeniden başlatınca dahil)

karşıdaki bilgisayardan bir kere bağlantı kurun ve izin verirken "bu bilgisayarı hatırla" deyin.
sonra ayarlar > erişim izinlerine girip istemci bilgisayara parola atyın.

artık o bilgisayardan kendi bilgisayarınıza o parolayı girerek bağlanabilirsiniz.

ozatmaca' Alıntı:
konu geçmiş ama belki faydalanan olur diye yazıyorum.

ammy ile menü > servis > kur deyip win servisi kurun
sonra menü > servis > başlat yapın
bu durumda amyy win servis olarak sürekli çalışyor olacaktır (yeniden başlatınca dahil)

karşıdaki bilgisayardan bir kere bağlantı kurun ve izin verirken "bu bilgisayarı hatırla" deyin.
sonra ayarlar > erişim izinlerine girip istemci bilgisayara parola atyın.

artık o bilgisayardan kendi bilgisayarınıza o parolayı girerek bağlanabilirsiniz.

bilgi için teşekkürler hocam

Arkadaşlarr meb hattında ammy de çalışmıyor kullandığınız bir destek programı var mı çalışan? Bir okula yardım etmem gerekiyor.

Geri