Uygun Ev İnterneti COMNET’e Geçiş Yaptım

Kodla Büyü
Comnet kullanan arkadaşlar ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve bu süre içerisinde karşılaşmış olduğunuz problemler neler. Sorunlarınız temsilciler tarafından çözülüyor mu?
Ben Temmuz'dan bu yana kullanıyorum. Ciddi bir sorun yaşamadım. Bir iki ufak kesinti oldu. Onlar da çabuk geçti. Destek birimine yazdıklarıma da genelde çabuk cevap veriyorlar. Comnet'e geçmeyi düşünürseniz 180 günden az süresi olan birinin referansı ile geçmenizi öneririm. Hem size hem referans olana ücretsiz gün veriliyor. Benim şu anda 203 günüm var :) 24 gün sonra geçecekleri beklerim :) 23-24 Mayıs ve sonrasında comnet'e geçmek isteyenler referansımı kullanabilirler :)

Comnet kullanan arkadaşlar ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve bu süre içerisinde karşılaşmış olduğunuz problemler neler. Sorunlarınız temsilciler tarafından çözülüyor mu?
*Eylül'de geçtim. Modem arayüzünden incelediğimde bende özellikle kışın FEC ve CRC hataları fazla görünüyordu. Altyapıdan kaynaklı olabilir. Film, youtube vs konularda bir sorun olmamakla beraber online bazı oyunlarda zaman zaman kopmalara neden oldu. Oyuncular için sıkıntı yaratabilir.
*Gruplarda iptv ile ilgili de bazı sorunlar olduğu yazıyordu. Destekleyen sadece belli iptvler varmış.Ben kullanmadığım için fikrim yok.
* Hız konusunda diğer operatörlerden fark olmadı. Ben vdsl 100mbs paketi aldım. altyapı 53 destekliyor görünüyordu. Zaman zaman fazla hız bile aldığım oldu. Ispartada kullanıyorum.

*Eskiden kartlar sonradan bölme yapıyordu. Ben enpara ile aldım. Ama artık yeni düzende bu bölme olayını kaldırmışlar. Sadece belli alanlarda kartlar işlem yapıyor.

İNDİRİM KODUM: CMT236FME

Geri