Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü
4 cakal bu işlerle urasan ttnetteyim cokda ilgili deilim fibere gecmek için belli bi sayımı ne varımıs para istiyor adamlar ne kadar para o kadar kofte durumu😁yeter uzaya gitmeycem🤩

Merhaba, ben de daha yeni Comnet'e yeni geçiş yaptım mobil uygulamasından. Başvuru yaptığım aynı gün telekomdan gelip modem kurulumunu yaptılar. Hesabım aktif olduktan sonra internet gelmedi, destek talebi oluşturdum. Sorunun telekomdan olduğunu ve telekoma iletidiğini söylediler. Yaklaşık 2 saat içinde sorunum çözüldü. Destek taleplerine de hızlı bir şekilde cevap verdiler. Ve şu anda kontrol ettiğimde ortalama 100 mbitin üstünde hız alıyorum. Geçmek için tereddütü olan arkadaşlar için yazıyorum.

Referans kodu ile üye olursanız da 1 ay ücretsiz ekstra kullanım hakkı sunuyorlar. Kullanmak isteyenler için referans kodunu paylaşıyorum :)
Kupon Kodu*CMT679EEK

• Beğen
Tepkiler: omd
4 cakal bu işlerle urasan ttnetteyim cokda ilgili deilim fibere gecmek için belli bi sayımı ne varımıs para istiyor adamlar ne kadar para o kadar kofte durumu😁yeter uzaya gitmeycem🤩
online uygulama indirin ordan hizmet numaranızı görebilirsiniz ayrıca
1 ay BEDAVA internet kazanmak için aşağıdaki bağlantı ile üye olabilir ya da CMT466WSQ davetiye kodunu kullana bilirsiniz.
Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor.
https://www.comnet.com.tr/r/CMT466WSQ

Ben de comnet 100mbps paketini aldım. Eski modemimi kullanıyorum. Kablolu kullanımda 80mbit hız alırken kablosuzda 30 mbitin üzerine çıkamıyorum. Sebebi ne olabilir acaba?

Ben de comnet 100mbps paketini aldım. Eski modemimi kullanıyorum. Kablolu kullanımda 80mbit hız alırken kablosuzda 30 mbitin üzerine çıkamıyorum. Sebebi ne olabilir acaba?
Wifi 300 mbps dağıtıyordur hocam. Daha güçlü bir dağıtıcısı olan modeme geçin düzelir.

Bu arada benim comnet 180 gün altına indi :) Hem kendine hem bana bedavadan 30 gün internet ısmarlamak isteyen arkadaşlar referansımla comnet'e gelebilir :)

Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor. Tıkla: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT559WSP #BizComnetliyiz

Karşılaştırma için ben de ekleyeyim. Comnet fiber 100 mbit tarifedeyim. Amasya'nın küçük bir ilçesindeyim.
1714071349307.png

Port yoksa telekom port açabilir mi? Bilginiz var mı?
Bende merak ediyorum. türktelekom aramaları başladı sözleşme bitiyor diye. merak edip baktım comnet,milenicom gibi firmaların sitelerinden altyapı sorgulamasına. eski bir muhitte kalıyorum. 5-6 metre karşımdaki komşuda port var, 15 metre ilerdeki evde port var, bizim ev için alt yapı desteği yok. resmen türktelekom kendine mecbur bırakıyor. 16 mbit adsl hizmeti veriyor, hızı da arttıramıyorsun. her sözleşme döneminde telefon hizmeti almayayım diyorsun, bi bakıyorsunki yalın hali aynı hesaba geliyor. fahiş fiyata düşük hızda internet kullanıyorum. hele varlık fonuna devredilince iyice coştu bunlar.

Bende merak ediyorum. türktelekom aramaları başladı sözleşme bitiyor diye. merak edip baktım comnet,milenicom gibi firmaların sitelerinden altyapı sorgulamasına. eski bir muhitte kalıyorum. 5-6 metre karşımdaki komşuda port var, 15 metre ilerdeki evde port var, bizim ev için alt yapı desteği yok. resmen türktelekom kendine mecbur bırakıyor. 16 mbit adsl hizmeti veriyor, hızı da arttıramıyorsun. her sözleşme döneminde telefon hizmeti almayayım diyorsun, bi bakıyorsunki yalın hali aynı hesaba geliyor. fahiş fiyata düşük hızda internet kullanıyorum. hele varlık fonuna devredilince iyice coştu bunlar.
Altyapı yok, Turkcell Superbox kullanıyorum.

Geri