Uygun bebek malzemeleri satan site arıyorum

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Allah nasip ederse bir bebeğimiz olacak yakın zamanda fakat alışveriş işi biraz çetrefilli. Bu konu hakkında uygun ve kaliteli ürünler satan kampanyaları olan siteler arıyoruz. Beşikten tırnak makasına kadar alalım istiyoruz.Tavsiye edebileceğiniz siteler nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim :)

hocam bizimde daha 4 gün oldu bebeğimiz olalı. gerekli olan şeyleri tek yerden bulman imkansız ( en azından uygun şekilde ) bizim sürekli alışveriş yaptığımız yerleri yazayım sana:

hepsiburada.com ( bebek arabası - mobilya - elektronik cihazlar ve bebek bezi ) sürekli takip edersen bunlarda çok güzel fırsatlar yakalarsın.

geriye giyim kuşam kalıyor. onları da ( e-bebek.com / civilim.com ) buralardan alabilirsin. geneli bu sitelerden olmak kaydıyla, bir çok siteden giysi aldık ve hepsi çok uygun çok kaliteliydiler.

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Bence tek bir siteye bağlı kalmayın. hepsiburada, e bebek, civilim vs sitelerden karşılaştırma yapın. bir de çevrenizdeki mağazalara da bakın bazen daha uygun fiyata bulabiliyorsunuz.

Bebek bezini hepsiburada'dan alıyorum. yeni tarihli olduğundan bez özelliğini kaybetmemiş oluyor ve pişik sorunu azalıyor.

Hocam e-bebek internet sitesinde geceleri 250 tl ye 50 tl indirim oluyor zaman zaman. hepsiburada.com da kredi kartı + hediye çeki denk geitrebilirsiniz.

dostum dilarabebe diye arattır samsun ve ankara menşei li çalışıyor. ayrıca siteden alacağın ürünü samsun şubesini arayarak pazarlık yap.ben öyle yapıyorum haberin olsun.direk patronun cep telefonu olması lazım onu ara saolsun ilgileniyorlar umarım işine yarar

ebebek.com dan alıyoruz.
büyük şehirlerde bayileride var
0-9 aylık küçük beşik ve sonrasında kendi odasında büyük beşik mobilya almanızı tavsiye derim

g.cetin.66' Alıntı:
dostum dilarabebe diye arattır samsun ve ankara menşei li çalışıyor. ayrıca siteden alacağın ürünü samsun şubesini arayarak pazarlık yap.ben öyle yapıyorum haberin olsun.direk patronun cep telefonu olması lazım onu ara saolsun ilgileniyorlar umarım işine yarar
hocam nasıl yapıyorsun onu pm atabilir misin?

sehzade84' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun hocam. Bence tek bir siteye bağlı kalmayın. hepsiburada, e bebek, civilim vs sitelerden karşılaştırma yapın. bir de çevrenizdeki mağazalara da bakın bazen daha uygun fiyata bulabiliyorsunuz.

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz. Mutlaka çevrenizdeki mağzalara da bakın. Ben ifak bir şehirde olmama rağmen internette en ucuz 1250 liraya bulabildiğim oto koltuğunu 900, en ucuz 900 liraya bulabildiğim bebek arabasını 750 liraya buradaki bir mağazadan almıştım.
Ayrıca minababy ilkebebe ve unnoda kampanyalarına da göz atın derim.

Geri