Uygulama İzleme Sorumlusu

Kodla Büyü

btkibele

Üye
Uygulama İzleme Sorumlusu kursunu geçen yıl aldığım ama hala e-sınav görevinde salon başkanı veya gözetmen olarak görevlendiriliyorum. Sisteme dahil edilmedim. Bu durumda nasıl dahil olabilirim bilgisi olan var mı İstanbul'da görev yapıyorum. Belgelerle ilçeye üst yazıyla mı başvurmak gerekir?

MEBBİS’te hizmet içi eğitim modülünden faaliyet ve görevli değerlendirme yaptığınız halde mi böyle?

İlçe ve il mem ile iletişime geçtiniz mi?

İl e-sınav koordinatörüne faaliyet değerlendirme sertifikanızı gönderin. Onlarda ankaraya gönderir sizi onaylarlar.

Görevlendirme işine Ölçme-değerlendirme birimi bakıyor. İl memden bu birimle iletişime geçerseniz gereğini yapacaklardır.

Uygulama İzleme Sorumlusu kursunu geçen yıl aldığım ama hala e-sınav görevinde salon başkanı veya gözetmen olarak görevlendiriliyorum. Sisteme dahil edilmedim. Bu durumda nasıl dahil olabilirim bilgisi olan var mı İstanbul'da görev yapıyorum. Belgelerle ilçeye üst yazıyla mı başvurmak gerekir?

MEBBİS sınav işlemleri modülünden e-sınav görev istekleri kısmından "e-sınav görevi istiyorum" kutucuğunu işaretlediniz mi?

Aynı sorunu yaşadım. Başka bir ilde ilgili kursu aldım, onlarca defa e sınav görevi almama rağmen tayin olduğum İstanbul'da salon başkanı ve gözetmen olarak görevlendirildiğim için görevi onaylamadım. Sistemden neden göremiyorlar. Tekrar dilekçe ve belgeye neden ihtiyaç oluyor anlamış değilim.

Aynı sorunu yaşadım. Başka bir ilde ilgili kursu aldım, onlarca defa e sınav görevi almama rağmen tayin olduğum İstanbul'da salon başkanı ve gözetmen olarak görevlendirildiğim için görevi onaylamadım. Sistemden neden göremiyorlar. Tekrar dilekçe ve belgeye neden ihtiyaç oluyor anlamış değilim.

Şu an, il içinde ilçe değişikliğinde bile görevler eski ilçeye çıkıyormuş
Değiştirmek için dilekçe yazılması gerekiyormuş

Geçen yıl kursu aynı ilde aldım ona rağmen bu şekilde oldu. İstanbul'da olmanın bu yönü kötü küçük yerlerde muhatap olacağım kişiye hemen ulaşıyordum.

Bende farklı bir ilden almıştım hatta orada uygulama ve izleme sorumlusu olarak görev alıyordum. Ancak İstanbul'da uygulayıcı bırak salon başkanı ve gözetmen olarak dahi çıkmadı daha. İki yılda 3 dilekçe verdim ilçenin havuzuna dahil olmam hususunda bir sonuç çıkmadı. En son geçen hafta tekrardan dilekçemi verdim, aradım ile gönderdiklerini söylediler. sayı numarasını aldım takip edecem artık.
Görevlendirmeleri ölçme değerlendirme veriyor ama dilekçe vs işlemleri neden bilgi işleme yaptırıyorlar anlamış değilim.

Ben hiç görev almadım arkadaşlar e-sınavda, eğitimini ilk çıktığında almıştım, aradan çok zaman geçti. Sorumlunun ücreti farklı mı başkana göre? Bir de sorumlunun yapması gerekenler, işlem adımları ile ilgili doküman var mı elinizde?

Ben hiç görev almadım arkadaşlar e-sınavda, eğitimini ilk çıktığında almıştım, aradan çok zaman geçti. Sorumlunun ücreti farklı mı başkana göre? Bir de sorumlunun yapması gerekenler, işlem adımları ile ilgili doküman var mı elinizde?

Başkan, gözetmen ve uygulama izleme sorumlusu ücretleri farklı oluyor

Hangisini aldınız?
“E- Sınav Uygulamaları Kursu”
“e-Sınav Uygulama ve İzleme Sorumlusu Kursu”

İkincisini almadıysanız sizi havuzdan silmiş olabilirler

Son düzenleme:
Başka, gözetmen ve uygulama izleme sorumlusu ücretleri farklı oluyor

Hangisini aldınız?
“E- Sınav Uygulamaları Kursu”
“e-Sınav Uygulama ve İzleme Sorumlusu Kursu”

İkincisini almadıysanız sizi havuzdan silmiş olabilirler
e-Sınav Uygulama Semineri diye geçiyor, farklı bir kurs olduğunu yeni duydum. Sorumlu olacağımız şeklinde anlatılmıştı.

sanırım ilki seminer şeklindeydi, sonra kurs şeklinde tekrar yapıldı, kurs olarak almanız lazım

Geri