USB Bellek Sorunu

Kodla Büyü

cronos23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım, dün elimdeki usb ile veri transferi yaparken bilgisayar kapanıp açıldı. Şimdi belleği taktığımda tanıma sesi geliyor ama bilgisayar belleği görmüyor. Bununla ilgili denenmiş çözümü olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Aygıt yöneticisi-->disk sürücüleri kısmından usb belleğinize sağ tıklayıp kaldır deyin. Pcyi yeniden başlatıp belleği tekrar takın. Bazen işe yarıyor.

Hocalarım, dediklerinizi denedim ama olmadı. Hala bellek takma sesi geliyor ama bellek görünmüyor.

Hocam usb belleğinizi başka bir cihazda denediniz mi? Orada da durum aynı mı? Disk yönetiminde aygıt normal şekilde görünüyor mu? Ya da disk yönetim konsolunun ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Hocalarım, dün elimdeki usb ile veri transferi yaparken bilgisayar kapanıp açıldı. Şimdi belleği taktığımda tanıma sesi geliyor ama bilgisayar belleği görmüyor. Bununla ilgili denenmiş çözümü olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

hocam buradaki işlemleri yapınca flash bellek görünüyor aynı sorun vardı bizzat denedim ve oldu.

benim flash belleğimde de yazma koruması hatası ortaya çıktı, format atılamıyor, low level format vs herşeyi denedim, çöpe atmak gücüme gidiyor

Geri