Ücretli Öğretmenlikteki Hizmet Puanını Hesaplatma

Kodla Büyü

pehepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2 yıl önce 1 dönem ücretli öğretmenlik yaptım.. bundan 1 yıl sonra başka bir ile atandım. ben ücretli olarak görev yaptığım süredeki hizmet puanımın şimdiki hizmet puanıma eklenmesini istiyorum.. Bunun için neler yapmalıyım arkadaşlar.? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

çalıştığın okuldan o dönemlerde çalıştığına dair belgeni iste. ancak sigortan kaç günlük yattıysa o oranda puan alırsın.

her_dem' Alıntı:
çalıştığın okuldan o dönemlerde çalıştığına dair belgeni iste. ancak sigortan kaç günlük yattıysa o oranda puan alırsın.
Hocam 1 puanda verse benim için bir artıdır.. Peki ücretli olarak Çalıştığımız il milli eğitime bu tarihlerde bu okullarda çalıştım diye dilekçe yazıp versem olurmu acaba?

hocam okulla uğraşma. git sgk dan onaylı bir hizmet dökümü al. sonra şuan görev yaptığın okula dilekçe yaz ve hizmet dökümüyle birlikte idareye ver. bir kaç ay sonra gelir hizmet birleştirmen.

Hocam ben de yakın zamanda bu işlemi yaptım. Önce çalıştığınız zamana dair hizmet dökümünü sgkdan alıyorsun. Sonrasında daha önce çalışmış olduğunuz okula yada bağlı bulunduğu il mebe o tarihlerde görev yaptığınıza dair belge vermeleri için dilekçe yazıyorsunuz. İnternette bununla ilgili dokumanları bulabilirsiniz yada meb özlük yada bilgi işleme giderek bilgi alabilirsiniz. Bu belgelerle birlikte il mebe gidip, hizmet puanınızın işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlar çok sağolun.. memlekete gidince (yani çalıştığım il) sgk ya bi uğrayım o zaman :)) Tekrardan sağolun

Geri