Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Ücretli Öğretmenlikteki Hizmet Puanını Hesaplatma

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında pehepe tarafından paylaşıldı.

1. pehepe

pehepe Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar 2 yıl önce 1 dönem ücretli öğretmenlik yaptım.. bundan 1 yıl sonra başka bir ile atandım. ben ücretli olarak görev yaptığım süredeki hizmet puanımın şimdiki hizmet puanıma eklenmesini istiyorum.. Bunun için neler yapmalıyım arkadaşlar.? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

2. her_dem

her_dem Hiperaktif Üye Hiperaktif Süper Üye

çalıştığın okuldan o dönemlerde çalıştığına dair belgeni iste. ancak sigortan kaç günlük yattıysa o oranda puan alırsın.

3. pehepe

Hocam 1 puanda verse benim için bir artıdır.. Peki ücretli olarak Çalıştığımız il milli eğitime bu tarihlerde bu okullarda çalıştım diye dilekçe yazıp versem olurmu acaba?

4. leventgenc

leventgenc Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam okulla uğraşma. git sgk dan onaylı bir hizmet dökümü al. sonra şuan görev yaptığın okula dilekçe yaz ve hizmet dökümüyle birlikte idareye ver. bir kaç ay sonra gelir hizmet birleştirmen.

5. gokten

gokten Üye

Hocam ben de yakın zamanda bu işlemi yaptım. Önce çalıştığınız zamana dair hizmet dökümünü sgkdan alıyorsun. Sonrasında daha önce çalışmış olduğunuz okula yada bağlı bulunduğu il mebe o tarihlerde görev yaptığınıza dair belge vermeleri için dilekçe yazıyorsunuz. İnternette bununla ilgili dokumanları bulabilirsiniz yada meb özlük yada bilgi işleme giderek bilgi alabilirsiniz. Bu belgelerle birlikte il mebe gidip, hizmet puanınızın işlenmesini sağlayabilirsiniz.

6. gokten

gokten Üye

Ayrıca bu işlemleri posta vs. ile değil direkt elden yaparsan 1 haftayı bile bulmuyor.

7. pehepe

Arkadaşlar çok sağolun.. memlekete gidince (yani çalıştığım il) sgk ya bi uğrayım o zaman :)) Tekrardan sağolun

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal