ücretli joomlart teması

Kodla Büyü

sarix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar daha öncede bu mesajı yazdım ama cevap veren olmadı

ben bir arkadaşımın için joomla site yapıyorum. bu benim ilk joomla sitem
ben joomlart ın ücretli temasını ücretsiz buldum ve kullanıyorum
acaba sorun olurmu yoksa gidip ana sayfasından para ile satın almalımıym
şimdi içime kurt düştü suç ise birde uğraşmıyayım parasını vereyim dedim
sizde böyle ücretli temaları para vermeden kullanıyomusunuz
başınıza bişey geldimi joomlacı arkadaşlar merak ediyorum?

bişi olmaz hocam. kullan. daha önce çok yaptım ben. ama genel güvenlik açıklarını kapamanı öneririm. google ye sor.

ücretli olduğu için haliyle lisansa tabidir hocam. yalnız joomlart gibi tema firmaları temayı satarken bunu hangi sitede kullanacaksın diye birşey sormaz, soramaz. sonuçta web tasarımcı template'i alır müşterilerine site yaparken kullanır. yani bir kez alıp isterse bin kez de kullanabilir. bu yüzden kimse sizin para vermeden aldığınızı da ispatlayamaz. hele ki ticari amaçla kullanmıyorsunuz, sizin peşinize düşmekle uğraşmazlar :)

açıkçası burada olay biraz vicdani hocam. sonuçta emek var kul hakkı var. ben de zamanında kullandım, çoğumuz kullanıyoruz bu korsan temalardan. kullanmasak da bu sefer tasarımda kullandığımız yazılımlar korsan. o da değilse xp'miz korsan :) böyle derinden düşünürsek yediğimiz hakkın haddi hesabı yoktur herhalde. ama sitede template kullanıp üzerinden para kazanacaksanız o zaman satın almanız ve mümkün olduğunca açık kaynak yazılımlarla işi bitirmeniz daha caizdir diye düşünüyorum :) ben şahsen öyle yaptım genelde. işten para kazanacaksam ve template kullanacaksam satın aldım.. kolay gelsin

genel güvenlik açıklarını kapatayım tamam hocam sağol
arama motorunda ne diye aratayım joomla sitenin güvenlik açıkları diye mi?

sarix hocam joomlaart temasını nereden buldunuz acaba. Benim de beğendiğim bir joomlaart teması var ama bir türlü ücretsizini bulamadım...

Eğer bir işten para kazanıyorsanız satın alın aksi halde warez olarak o temaları temin etmek mümkün. Joomlaart ve benzeri sitelerden aldığınız temalar sizin domain adresinize lisanslanıyor.

m17h41r' Alıntı:
sarix hocam joomlaart temasını nereden buldunuz acaba. Benim de beğendiğim bir joomlaart teması var ama bir türlü ücretsizini bulamadım...

joomla art teması ücretli bir temadır. İnternette warez olarak bulunmakta. Tema çok güzel bende istiyorum fakat biraz araştırdım. Sitede tek satış yok üyelik sisteminde göre satış var en düşük 59 dolara satın alabiliyorsun eklentilerde dahil

benim bulduklarımın hiç biride çalışmıyor :) Hocam bizlerle paylaşırmısın bulduğun jomla art temlate'lerini?

Geri