Twitter'da TT Olamayan bir Bilişim Zümresi!!!

Kodla Büyü
Eğer ki 2000 Kişi 10 Twit atarsa Twiter'da gündemin en üstünde oluyoruz. Eğer ki bunu gerçekleştiremez isek bu daha kötü günlerin başlangıcı olacaktır. Katılanlar?

gerçekten birşeyler düzenlemek güzel bende iptal olduğunu duyunca bimere bakanlığa kadar mesaj attım aradım. twitter etkinliğine katılamadım. katılmakta isterim fakat hocam twitter etkinliğinden şimdiye kadar kime ne verdiler. hele ki devlet düzeyinde.

30 dan faza twit attım ve artık pes ediyorum quresma bile gol attıktan sonra bizi geçtiyse diyecek birşeyim yok

Derler demesine de sence hocam bunu bilişimcilere diyecek kadar adam yerine koyuyorlar mı? Bunu kendi elimizle biz yapıyoruz. Ama tiwit atmıyoruz diye değil ne dediler mi tamam diyorum. ülke genelinde kimse btr lik kabul etmesin. Sadece öğretmen gibi dersine girip çıksın. o zaman ağa da sensin paşa da sen.

Artık resim öğretmenleri kursta büyük boy resim defterine güzeeeeeel bir roket çizdirirler. Müzik öğretmenleri dudaklarıyla roket sesi çıkarırlar. Beden eğitim öğretmenleri de resmi sırtlarına yapıştırıp uzaya doğru uzun atlama yaparlar...

loading' Alıntı:
goodielife' Alıntı:
Artık resim öğretmenleri kursta büyük boy resim defterine güzeeeeeel bir roket çizdirirler. Müzik öğretmenleri dudaklarıyla roket sesi çıkarırlar. Beden eğitim öğretmenleri de resmi sırtlarına yapıştırıp uzaya doğru uzun atlama yaparlar...

yanlış... o derslerde önemli bence, biz dik duramadık hiç.
ne alakası var hocam. kaç defa bu branşların ders saatleriyle oynandı. kaç defa bu branşlarla ilgili saçma sapan görevlendirme yönetmelikleri çıktı. Kaç defa dersleri tırpanlandı. Ne dik durması.

Geri