TV'de Hiç VESTEL reklamı gören varmı ?

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
vestel fatih projesini aldıktan sonra hiç reklamını göremedim, şu an yoğun olarak meb için tahta montajı yapıyorlar ve forumdan gördüğüm kadarı ile en az 10 tane den bir tanesi arızalı

Çoğunlukla küçük ev aletleri reklamı çıkıyor.Bende olsam uzun bir süre reklama para harcamam nasıl olsa voleyi vurdular. :p

d smart ta (dizi max fox crime v.s) kendi kanallarında arada bir reklam veriyor oda vestel oluyor çoğunlukla.Küçük ev aletleri, kenarları çizgi karekterli tv gibi

benim gördüğüm en berbat teknik servis ve müşteri hizmetlerine sahipler bana getirdikleri bozuk televizyonun 2 ay geçmesine rağmen parasının yatırmadılar müşt hizm bayiye yönlendiriyor o müşt hizmetlerine... en büyük pişmanlığım vesteldir

bir ara bakanlıktan gelen bir görevlinin sohbet esnasında söylediklerini aktarıyorum,
"vestel akıllı tahtaları maliyetinin altında fiyat vererek ihaleyi aldı hatta içindeki lcd paneli ayrı almaya kalsanız daha pahalı,
sebebi ise reklam giderleri için ayırdığı bütçeyi bu alana kaydırması, yani reklamı çocukların gözünün önündeki akıllı tahtalar ile yapıyor"
bunun etkisi olabilir belki

vestel reklamı görmekten bıktım müziği bile sinir etmeye başladı. fox crime, fx gibi kanallarda her reklamda vestel var

2005 de aldığım buzdolabı buzlanma yapıyordu servis tamamen buzdolabıyı aldı yeni model eş değer bir tane getirip kurdular.

ŞOK! SAĞLIK BAKANLIĞI GÖZ DOKTORLARINI BEYİN CERRAHI YAPTI!
şaka şaka, böyle saçmalıklar sağlık bakanlığında olmaz.

Zamanında sağlık bakanlığı da 2 ayda hemşire yetiştirmişti. Millî Eğitimdeki saçmalık ise yeni değil. Ziraat, veteriner vs. mezunu bir sürü öğretmen yok mu?

Bu arada reklam var

Geri