TV tavsiye

Kodla Büyü

20ahmet

Site Gezgini
İyi günler arkadaşlar. Bir tv almayı düşünüyorum. Yeni tv teknolajileri hakkında bilgim yok 37 ekrandan terfi edeceğim :) Benim istediğim özellikler internet üzerinden lig tv üyeliğim var onu tv ortamında izleyebilmek . İleride PS3 de alabilirim. Odanın uzunluğu 4m x 6m. Hangi tv tavsiye edersiniz.

Birde yeni bebeğimiz olacak her halde lcd ve ledlerde daha fazla radyasyon oluyormuş. Plazmada azmış doğru mudur.

Wifi özellikle tvlerde sadece laptoptan görüntümü alıyor yoksa tv direk kendi internete mi girebiliyor (akıllım telefonlar gibi)

Şimdiden teşekkürler

Hocam tavsiye mi kaldi tv icin. Ozelliklere bakip aliyorsun. 40-50 inclik wifisi olan tv alacaksin. Kullandigim telefonla ayni marka olmasinda fayda var. Samsung ve lg icin. Gerisi artik para isi

samsunglarda bildiğim kadarıyla all share programı var. bunun sayesinde görüntü ve dosya aktarımları çok kolay oluyor. s2 varsa samsung tv almanı tavsiye ederim. samsung kullanıcısı arkadaşlar daha fazla bilgi verecektir.
yeni tvlerde artık çözünürlük ve girişlerden ziyade bu tür özellikler daha ön planda.çünkü artık full hd olmayan 100hzden düşük tv kalmadı. geriyede bu şekilde payşımlar kullanımlar kalıyor.

hocam çok fazla özelliğe girmeyin zaten çoğunu fazla kullanmayacaksınız.wi-di benzeri özellikler çok işe yaramıyor.ben geçen yıl lg 47 lm 660s aldım.full olanı diyelim.ancak çoğu özelliğini kullanmıyorum.wi-fi bağlantısı, 3d özelliği yeterli.diğerleri hikaye bence.zaten çok hızlı ve sağlıklı olmuyor.mesela ağ üzerinden bilgisayara bağlanıp içindeki filmleri izleyebiliyorsun .ancak zamanla ikisiyle birden uğraşmak yerine usb ye arada 8-10 film atıp izlemek daha mantıklı hale geliyor.iyi araştırıp gereksiz yere para vermeyin derim...

Geri