Tv önerisi rica ediyorum

Kodla Büyü

ceyhun51

Aktif Üye
Arkadaslar Kısmetse yeni eve tasinacagim ve istiyorum ki güzel bir tv olsun salonda. İnternete bağlanabilen ultra 4k smart full hd ne varsa bi tv tavsiyesi rica ediyorum. Tv konusunda çok bilgi sahibi olmadığım için görüşleriniz benim için çok önemlidir. Şimdiden teşekkürler. Bu arada fiyat ortalama 4-5 bin TL olacak.

Fiyatı bilemiyorum Hocam ama LG veya Samsung derim. Özelliğine göre fiyat değişir tabi ama ikisi de Harika tvler

Hocam merhabalar ben 2018 Ağustos'da Phillips 50PUS6262 127 Ekran 4K Televizyonu 2600TL'ye aldım.
Smart özelliği ve menü geçişleri biraz yavaş.
HDR olması, Ambilight ve uygun fiyatı benim için öne çıktı.
Şuan ki fiyatı 3600TL. Ben genel olarak çok memnunum.
Televizyonun PS4 ile HDR, 4K ve Ambilight uyumu güzel.

Fiyatı bilemiyorum Hocam ama LG veya Samsung derim. Özelliğine göre fiyat değişir tabi ama ikisi de Harika tvler
Lg ve Samsung kullandım. Lg'nin kumandası daha kullanışlı, Türkçe sesli araması var, Samsung'ta yok, güncellemeyle gelsin diye bekliyoruz bakalım. Aynı özellik aynı para ise LG'yi tercih ederim.

Hocam merhabalar ben 2018 Ağustos'da Phillips 50PUS6262 127 Ekran 4K Televizyonu 2600TL'ye aldım.
Smart özelliği ve menü geçişleri biraz yavaş.
HDR olması, Ambilight ve uygun fiyatı benim için öne çıktı.
Şuan ki fiyatı 3600TL. Ben genel olarak çok memnunum.
Televizyonun PS4 ile HDR, 4K ve Ambilight uyumu güzel.

Tv VA panel midir?

Yandan izlemede sıkıntı yaşamıyorum. Ekranda da sıkıntı görmedim. 2 yıl sonunda bazı kronik arızaların ortaya çıktığını söylemişler.

Yandan izlemede sıkıntı yaşamıyorum. Ekranda da sıkıntı görmedim. 2 yıl sonunda bazı kronik arızaların ortaya çıktığını söylemişler.

Hocam mümkünse aynı sahnedeyken,
kenar açılardan fotoğraf paylaşabilir misiniz?
Bu televizyonda 45 derecelik açıdan sonra beyazlama sorunu var.

Geri