Turpun büyüğü bu muydu?

Kodla Büyü

orebro

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sürekli "turpun büyüğü heybede" lafı dillendiriliyordu.. Sözü edilen turp bu mu yoksa?

henüz teyit edilmemiş ancak doğruysa bomba gibi bir haber bu.. Bahsedilen paralar o kadar çok ki, nasıl taşıyacaklarını, nereye sokacaklarını bilemiyorlar.. 17 Aralık'ın paniğiyle bütün kasayı boşaltıyorlar..

Düzenleme: video anında yayından kaldırıldı, bu yüzden bağlantıyı kaldırdım.. youtube'a eklenen tüm videolar, dakikalar içerisinde yayından kaldırılıyor.. twitter'da @BASCALAN hesabının paylaşımlarından ulaşabilirsiniz.. izlemeyen, dinlemeyen kalmasın..

sanmam daha seçime 1 aydan fazla zaman var. öncekiler soğuk mezeydi şimdi ara sıcaklara geçiliyor :p

Re: Ynt: Turpun büyüğü bu muydu?

papakaa' Alıntı:
sanmam daha seçime 1 aydan fazla zaman var. öncekiler soğuk mezeydi şimdi ara sıcaklara geçiliyor :p

Daha ahlaksız ne olabilir hocam? Aklım almıyor, tiksiniyorum vallahi..

Hocam camiadan bazi tweet yazarlarinin hesabi var pek cok seyin sinyalini veriyorlar

Başbakanlıktan açıklama gelmiş medyada yayınlanan ses kaydı montaj diye
ben şimdi soruyorum işinize geldin mi başkasının ses kaydını çıkarırısınız onda montaj olmaz
size gelin ce yalan hepsi montaj

Re: Ynt: Turpun büyüğü bu muydu?

Ses kaydı montaj zaten onda bir sorun yok.. 3 ayrı görüşme yapmışlar, bu görüşmeler tek videoda birleştirilip paylaşılmış.. konuşmalar yapılmış, sozler ağızdan çıkmış yani.. :D

Konuşulmayan şeyin montajı mi olurmuş!!

Geri