Turkcell bayiden imzamla adıma habersiz sözleşme yapılmış

Kodla Büyü

gülecim

Site Gezgini
21 Aralık 2012 tarihinde adıma Turkcell bayilerinin birinden imzam
kullanılarak 12 aylık sözleşmeli 5 gblik Turkcell internet tanımlanmış. 4 Şubat 2013 tarihine kadar toleranslı davranıp beklememe
karşın konu her anlamda mağduriyetimle sonuçlanmıştır. Bu süre zarfında bir
sürü telefon görüşmesinin ücreti, cabası benim var olan hattıma tanımlı
internetimin bana sorulmadan iptali ve yeniden talep etmem durumunda 29 tl
yerine 39 tl ödeyeceğimin söylenmesi, ve bu konunun ortada imza söz konusuyken basit
bir konuymuş gibi Turkcellin lakayt davranması bir şirketi ancak bu kadar
düşürebilir. Kendi yaptıkları sözleşmeyi iptalleri kahramanlık olmadığını da dile getirmek isterim. Canım sıkıldı :-1: Benzer birşey yaşayan var mı?

Re: Turkcell bayiden imzam kullanılarak adıma habersiz sözleşme

İmza sahteciliği ve dolandırıcılıktan dava açınız hocam.

Re: Turkcell bayiden imzam kullanılarak adıma habersiz sözleşme

omd' Alıntı:
İmza sahteciliği ve dolandırıcılıktan dava açınız hocam.
Hocam bende düşündüm sonuçta imza çok önemli bir konu. Ama büyük şirket olunca uğraşıp da bir daha mağdur olurmuyum ki- maddi manevi-?

hocam imzam kullanılarak demişsiniz yanlışmı anladım imza size mi ait. Taklitmi etmişler

serci2001' Alıntı:
hocam imzam kullanılarak demişsiniz yanlışmı anladım imza size mi ait. Taklitmi etmişler
zannedersem iki yıl önce internet başvurusunda bulunduğum bayi -çünkü bununla ilgili de birşey demiyor türksell- nasıl yapmışlar bilmiyorum ama ben o şehirde ikamet etmiyorum. kendim gidip imza falan atmadım. Nüfus cüzdanı falan vermedim.

Kesinlikle dava açınız hocam. Davayı bireysel değil bir avukat yardımıyla açmanızı öneririm.

omd' Alıntı:
Kesinlikle dava açınız hocam. Davayı bireysel değil bir avukat yardımıyla açmanızı öneririm.
Daha önce benzer bir deneyiminiz olduysa paylaşabilir misiniz hocam. Hiç daha önce tecrübe ettiğim konular değil dava açmak falan. İnsan bilmediğinin düşmanıdır hesabına, hakkımı aramak istiyorum ama geri adım atasım var bilmediğimden.

hocam konuyla ilgili tüm bilgi ve belgelerle birlikte ilçenizdeki tüketici hakem heyetine şikayette bulunun. En kolay hızlı çözümü o yolla elde edersiniz.

serdengecti' Alıntı:
hocam konuyla ilgili tüm bilgi ve belgelerle birlikte ilçenizdeki tüketici hakem heyetine şikayette bulunun. En kolay hızlı çözümü o yolla elde edersiniz.
Teşekkür ederim hocam bir araştırayım bu heyeti.

Geri