Türk telekom adsl onerisi

Kodla Büyü

member

Site Gezgini
Turk telekom fiber internet 20mbit e kadar 24 ay taahhutlu 60 tl teklifi nasil sizce? Daha avantajli bulabilirmiyim?

Benim de önümüzdeki ay bitiyor taahhütüm, bende pazarlığa oturacam da siz bu fiyatı telefon yolu ile genel merkezden mi aldınız yoksa gidip telekom binasındaki yetkiliden mi?

member' Alıntı:
Müşteri hizmetleri arayıp teklif etti hocam. Ben de düşüneyim dedim.
Bana da aynısını telekom müdürlüğünde teklif ettiler. Acaba genel merkezden aradıklarında daha düşük olumu ki diye düşünüyordum.

Süperonline 24Mbit VDSL 75GB AKK + Türkcell hattına 500dk+1000SMS+4GB =84 TL

Hocam Turknet te taahhütsüz internet 60 lira. üstelik hızı 100 Mb e kadar ve A.K. kotası da 150 GB. bu ay sonuna kadar internetten başvuranlara 1 ay bedava. Bence çok Cazip.

24mb kadar hız 75gb akk 61 tl 2 yıl taahhütlü anlaştım.(Kullanmadığım ev telefonu fiyata dahil)

Bugün 2 yıllık taahhüt yaptım uydunetle.
Paket içeriği :
50 mbit hızındq 75 gb akn internet
100 dk her yöne 3000 dk grup içi telefon
Teledünya tv paketi
sinema paketi
Fiyat 58 tl

15-20 tl fazla verin başka sevislere geçin.. ttneti bırakın..tekelcilik resmen yapılıyor

Bende az evvel ttnete 24 ay taahhüt verdim. 35mbps 100gb akn tivibu başlangıç paket 69,90.

Y4KUP' Alıntı:
Hocam Turknet te taahhütsüz internet 60 lira. üstelik hızı 100 Mb e kadar ve A.K. kotası da 150 GB. bu ay sonuna kadar internetten başvuranlara 1 ay bedava. Bence çok Cazip.
Turksat yoksa en cazibi bu heralde, taahhütsüz ve sürpriz ücret derdi yok. :+1:

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    29.1 KB · Görüntüleme: 438
Türk Telekom yalın internet taahhütüm bitmesine yakın arayıp mevcut fiyat üzerinden uzatma teklif ettiler 64 küsur liradan kabul etmedim. Superonline vdsl başvurusu yapıp 60.9 liraya 50 gb akk lı 24 mbps ye kadar anlaşma yaptım. Sonra telekoma iptal başvurusu yaptım telefonla ve bayiden. Bayiden 49 lira teklif ettiler iş işten geçti dedim. Sonra telefon ile arayıp yine 49 lira, sonra 41 lira, sonra 3 ay bedava, en sonda 39 liraya bir tanıdığa devretmeyi teklif ettiler. Fırsatları taksit taksit söylüyor Türk Telekom ve çağrı merkezi elemanlarının keko tavırları var. Abone kaybederek kendi işlerini baltaladıklarını işten çıkarmaların artacağının farkında değiller. Şirket politikası diyelim hadi fırsatları ucu ucuna aktarıyorsun ama bari kibar ol da karşındaki düşünsün, bedava verse diğer anlaşmadan caydıramazdı o üslupla. Sonuç 50 gb akk ile sınırsız yalın interneti 41 e kadar düşüyorlar.

Geri