Tüm Fatih Projesi Hizmetiçi Kursları İPTAL...

Kodla Büyü

tcoalngsau

Süper Üye
Süper Üye
bu akşam kursa tam başlayacaktık ki ilçe memden bir telefon,hocam kurslar iptal bakanlıktan yazı geldi..Olduğu gibi bıraktık kursu eve geldik..Artık uzaktan eğitimle öğretmenler eba-vsınıf kurslarını alacakmış..Anlamadıgım bu öğretmenler nasıl antropi öğrenecek?

Ya bu ne sacmalık olurmu öyle şey. Ben bugün kursa başladım bakalım belki bizide yarın ararlar. Ama başladık artık bitiriris bunuda inşallah. Bundan sonrakilerde artık uzekten yardım alırlar takılınca

Böylesine maliyetli bir proje için büyük bir risk alındı. Kurslar imiz sayesinde öğretmenlerin bir çoğu ilk defa kendi urununu bilgisayarda tasarlıyordu. Ancak uzaktan eğitimle bu bir olmayacak. Esy ancak etk nin üzerine tamamlayıcı olarak tavsiye edilmeliydi. Temel atılmadan bina çıktık yine. Hayirlisi

tcoalngsau' Alıntı:
bu akşam kursa tam başlayacaktık ki ilçe memden bir telefon,hocam kurslar iptal bakanlıktan yazı geldi..Olduğu gibi bıraktık kursu eve geldik..Artık uzaktan eğitimle öğretmenler eba-vsınıf kurslarını alacakmış..Anlamadıgım bu öğretmenler nasıl antropi öğrenecek?
Ortaojul öğrencisi Bilişim dersi işlemeden bilgisayarı biliyorda, Eğitim fakültesi öğretmen antropiyi mi öğrenemeyecek.

tcoalngsau' Alıntı:
Hocam alınan olurlara devam ediyoruz.Yeni olur almıyorlar

2016000029_Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi (ESY) Eğitimi "ni lms üzerinden almaktayım. İçerik gayet güzel öğretmenler eğitim esnasındaki aşamaları hakkı ile yaparsalar bence bu uzaktan eğitim ile rahat bir şekilde halledilebilinir diye düşünüyorum..

İlk defa duydum bu iptal olayını. Umarım doğru değildir. Uzaktan eğitim olayı Fatih projesinin sonu olur bence :-1:

şu ana kadar bilerek, öngörerek ve uygulanabilirliğinden emin olarak yaptıkları 1 tek şey söyleyebilirmiyizz acaba..

dene-yanıl-tekrar dene-tekrar yanıl..... yöntemi ile bi yerlere varmaya çalışıyoruz hadi hayırlısı.. :sleep:

YusufULUCANLAR' Alıntı:
tcoalngsau' Alıntı:
Hocam alınan olurlara devam ediyoruz.Yeni olur almıyorlar

sanmıyorum hocam yazının ulaştığı gün anında kestiler yarım kaldı kurs..ben haziran 17 ye kadar olur almıştım..dünden itibaren bitti kurslar malesef :/ sizde vermeyin bence ekders vermezler zaten boşuna fahri girmiş olursunuz

Fatih projesi eğitmeni arkadaşlar il/ilçenizde durum nedir? bazı arkadaşlar iptal olduğunu söylüyor. planlamış olduğumuz kurslar ne olacak devam edecek mi? yeni etkinlik planına göre ön test falan yazıyor bu nedir?

Planlanmış ve alınmış olurlar devam eder; yukarıda arkadaşın yarıda kesmişler bence hata yapmışlar yazıda öyle bir ibare yok. Biz de 2 haftalık olurlar alınmıştı devam ediyoruz sonrasında yazıya göre toplantı yapacağız. Yazıyı baştan sonra okudum gerek görüldüğünde yüzyüze de verilebilir bunda sıkıntı yok toplantıdan sonra bakalım ne olucak...

bizim 15-22 şubatta planlanmıştı iptal olmuş.. alamadı öğretmenler sorup duruyor.. artık sen bize anlatırsın bi ara diyorlar.. ben de hı hı diyorum... :D

Arkadaş fatih eğitmeninin tek görevi bu kursları planlayıp vermek idi.kurs da verilmedigine gore il ve ilçedeki eğitmenler ne yapacak?

Geri