Tubitak projesi nasil yazilir

Kodla Büyü
Tubitak projesi nasıl yazılır. Yazım kurallarına uygun word belgesi tasarlayan oldumu paylasabilirmi
size bir şablon verilir o şablon üzerinden yazarsınız. 2204 için yazacaksanız internette şablonunu vermişlerdir zaten . TÜBİTAK geçmiş projeleri yayınlamıyor. o yüzden örnek bulamayabilirsiniz hocam.

hocam tubitak yürütücüsü olan biri olarak yazım kuralı falan bence hikaye 22 projenin 16 tanesini ben yazdım zaten sisteme yüklerken wordden kopyalayıp ekrana yapıştırıyorsun 3 bölümü oluştur yeter başın ağrısın istemiyorsan yol yakınken dön

Nasıl hocam proje yapmayalimmi sürekli proje salonuna uygun başvuru olmadı diye eleniyoruz ne istediklerini anlayamadim

Nasıl hocam proje yapmayalimmi sürekli proje salonuna uygun başvuru olmadı diye eleniyoruz ne istediklerini anlayamadim
Hocam farklı proje türlerinin farklı şablonları var. Başvurduğunuz projeye ait siteyi inceleyip gerekli şablona göre hazırlayabilirsiniz. 2204 farklı, 4006 farklı vb

Maalesef istatistik ve reklam için proje isteniyor. Niteliğe, öğrencinin mi öğretmenin mi veya kimin yaptığına bakılmıyor.

Sonuç malumunuz. Her türlü imkan olmasına rağmen ekserisi kendisi bir şey yapamayan, yapmak istemeyen hazıra alışmış bir nesil var.

Her okul bir üst öğrenime hazırlar. Biz de maalesef gözler kulaklar kapatılmış proje hazırlanması istemek amaç olmuş. Öğrenci ne halde, yapabilir mi, yapsa ne olacak kimse bakmıyor.

Öte taraftan bakıyorsun çoğu iyi okulda hiç proje yapılmazken akademik başarısı yerlerde olan okullarda sürekli proje yapılıyor.

Proje yapan öğretmen de aynı ücreti alıyor. Yapmayan da.

Öğretmenler gerçekten çok fedakar. Yolluk yok, yevmiye yok, proje ödeneği yok. Manevi doyum bile yok.

Kendimizi kandırıyoruz.

Şablon ve sunum

Ekli dosyalar

• Proje Yazma -2.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 16
  • proje_yazma_sablonu_0 (1).pdf
    190.7 KB · Görüntüleme: 11
Geri