TÜBİTAK 4006 fuarına katılmak zorundamıyım ?

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzda etkinlik olarak yapılacak olan Tübitak 4006 fuarına proje ile katılmak zorundamıyım ? Üzerimde o kadar çok iş var ki inanın kendime bile fırsat bulamıyorum. 22 saat ders + BTR + Etkileşimli tahtalar+ falan falan....

Katılmak zorunlu degildir. Gönüllülük esastır. En az 20 proje . Katılan hocalar %6 yı geçmemek şartı ile egzersiz açabliyor hocam

Hocam bende bir proje yapacağım stracth ile ilgili çocuklara anlatmam gerek bununla ilgili egzersiz açabilir miyim ?

En az 25 proje değil mi? Gönüllülük esasına göre katılım oluyor. Kimse kimseyi zorlayamaz.

Bu proje için bilisimle alakalı ne yapılabilir fikri olan var mi? Veya daha önce bir proje yapan

TÜBİTAK Bilim Fuarları düzenlemek için en az 25 projenin hazırlanması ve sunulması gerekmektedir. Bu koşul, Millî Eğitim Bakanlığı’nın 5. ve 6. hizmet alanlarında bulunan okullar için en az 15 proje olarak belirlenmiştir.

otherm' Alıntı:
Arkadaşlar okulumuzda etkinlik olarak yapılacak olan Tübitak 4006 fuarına proje ile katılmak zorundamıyım ? Üzerimde o kadar çok iş var ki inanın kendime bile fırsat bulamıyorum. 22 saat ders + BTR + Etkileşimli tahtalar+ falan falan....
..
Bence fırsat bu fırsat deyip karşı çıkacağınıza katılın derim. fuar için gönderilen 5000 tl den PROJE İÇİN okul idaresine ARDUNIO - RASPBERRY vb. bir mikrodenetleyici ve sensör aldırın. en basitinden ultrasonic sensör yardımı ile araba park sensörü (ki kodları internette hazır var) bile yapsanız yeterli. fuar sonrası ekipman da size kalmış olur.

okul idaresi para vermezse yapmak zorunda kalmazsınız. istemeyen siz değil idare olur.

biz çocuklarla geçen sene scratch ile yaptığımız projelerden 2 sini sergileyeceğiz. Ama Aurdinho ile de güzel projeler yapılabilir.

BaRBaRYaN' Alıntı:
otherm' Alıntı:
..
Bence fırsat bu fırsat deyip karşı çıkacağınıza katılın derim. fuar için gönderilen 5000 tl den PROJE İÇİN okul idaresine ARDUNIO - RASPBERRY vb. bir mikrodenetleyici ve sensör aldırın. en basitinden ultrasonic sensör yardımı ile araba park sensörü (ki kodları internette hazır var) bile yapsanız yeterli. fuar sonrası ekipman da size kalmış olur.

okul idaresi para vermezse yapmak zorunda kalmazsınız. istemeyen siz değil idare olur.

hocam size ulaşmaya çalışıyorum her yolu deniyorum artık :D

Geri