Ttnet yeni evimde internet altyapısı olmadığı için

Kodla Büyü

bote2680

Site Gezgini
taşıma işlemini yapamadı ve 6 ay sözleşme dondurdu. Altyapı istemeyen firma var mı arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

Hocam internetiniz yok ise alt yapı özellikle bak benim başıma gelenleri anlatsam roman olur + herhalde başkasının başına gelmemiştir diyebilirim. 6 yıl telefon hattı bulunmuyor ve evimiz Türk Telekom'a yakın olmasına rağmen yani. Uzun lafın kısası mobil internet alın derim.

altyapı yoksa taahhütü iptal edebilirsin ve cayma bedeli ödemezsin hocam yeni başıma geldi ben dondurmuştum altyapı da hemen geldi geri açtırdım zaten. ama böyle bir hakkımın olduğunu söylediler.

taşıma işlemini yapamadı ve 6 ay sözleşme dondurdu. Altyapı istemeyen firma var mı arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi.
Durumunuzu bilmiyorum ama faydalı olabileceğini düşünerek paylaşmak istedim.
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52.madde Abonelik Sözleşmeleri:
(4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir.

Ben de kentsel dönüşümden dolayı yıkılıp yeniden yapılan bir apartmana 2012’de taşınmıştım. Türk Telekom şube müdürlüğünde en az 6 ay sürer diye söylendi. Ben de il müdürlüğünden torpil buldum.
Bunun üzerine bir değil iki değil üç defa hat açmak için geldiler. Maalesef bu işler hala böyle yürüyor ...

Geri