Ttnet Yalın İnternet

Kodla Büyü

crazy0405

Üye
Arkadaşlar Yalın İnternet Kampanyası'ndan geçen 1 sene boyunca faydalandım. 60 tl'lik faturaya iki aydan bu yana 15 tl eklenmektedir. İki saattir arıyorum Telekom'u ulaşamadım. Acaba kampanyayı kullanıp da herhangi bir çözüm üreten var mı?

evet bende kullandım.benimde 2 ay önce bitti. Kampanya bitikten sonra 15 tl benden de aldılar bende bu kez kapatıp hattı eşimin üzerine yeni kampanya yaparak açtırdım hem yine 62 tl hemde modem aldım :)

Hocam aboneliğinizi yenilemeniz gerekiyor.. 12 ay taahhüt ederseniz 15 tl almıyorlar.. Şuan benden almıyorlar..

Yalın İnternete başvururken taahhüt vermedim. Sonra bağlantı hızım iyi olunca 2 sene taahhütlü kampanyaya dahil olmak istedim. 1 sene taahhüt verdiğim için diğer kampanyaya geçiş yapamayacağımı bu kampanyayı bozdurmam halinde verdikleri modemin vs parasını alacaklarını söylediler. Ağır bir dille şikayet ettim. 17 Eylülde imzalamışsınız diye dönüş yaptılar. İlçede okulda olduğum halde nasıl sözleşme imzaladığımı sordum. Tekrar incelediler ve dönüş bile yapmadan şikayetimi kapattılar. 42 lira taahhüt iadesini eski aboneliğimden çatır çatır geri aldığım için sanırım fişlendim :) Hızımı düşürürler diye ses çıkar(a)mıyorum.

ttnet'ten 2 aylık yaz paketi almıştım. Paketi alırken 2 ay sonra kendiliğinden otomatik kapancak demişlerdi. Ama süre dolunca otomatik olarak yalın pakete geçti. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmek istediğimde , iptal etmeye gerek yok dediler. Daha sonra öğrendim ki ,benden 15 lira para alacaklarmış. Müşteri hizmetlerinden şikayetçi oldum. Dilekçemin sonucu olumlu oldu ve para talep etmeyeceklerini söylediler. Sizde peşini bırakmayın..

Geri