trafik cezası

Kodla Büyü

achillus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar http://www.gib.gov.tr/index.php?id=253 adresinden bakıtıgımda 66 tl ceza yemişim ve faiziyle 90 tl olmus .herneyse evime bilgilendirme gelmedi muhtemelen adresim yanlış .

neyse şimdi ben bu cezayı neden yediğimi nasıl öğrenebilirm acaba

arkadaslar bende gib ten baktıgımda 12 hazirana trafik cezası görünüyo oysa ben vergi dairesinden bunu ödediydim. ama faturayı attım muhtemelen . bu durumda ne yapılabilir

YuLiaN' Alıntı:
arkadaslar bende gib ten baktıgımda 12 hazirana trafik cezası görünüyo oysa ben vergi dairesinden bunu ödediydim. ama faturayı attım muhtemelen . bu durumda ne yapılabilir
Tarihini hatırlıyorsanız yatırdığınız yerden çıkar pek sorun olmaz

achillus' Alıntı:
melih444' Alıntı:

tahakkuk numarısyla maliyeye mi gidip soracam hocam ? dogrumu anladım
hocam ister tahakkuk numarası isterseniz sadece plakanızı söyleyin borçlarınızı ve nedenlerini döküp size verirler,
Şayet sizin kabahatiniz olmadığını inandığınız cezanız varsa itiraz yolu da açık ancak her kabahhatte resimler çekilmeden pek ceza uygulaması yok.
Cezanızda yanlış park cezası sanki ve 2011 yılına ait gibi gözüküyor
Bu yıla ait olsaydı 72 lira sanırım

melih444' Alıntı:
achillus' Alıntı:
melih444' Alıntı:

tahakkuk numarısyla maliyeye mi gidip soracam hocam ? dogrumu anladım
hocam ister tahakkuk numarası isterseniz sadece plakanızı söyleyin borçlarınızı ve nedenlerini döküp size verirler,
Şayet sizin kabahatiniz olmadığını inandığınız cezanız varsa itiraz yolu da açık ancak her kabahhatte resimler çekilmeden pek ceza uygulaması yok.
Cezanızda yanlış park cezası sanki ve 2011 yılına ait gibi gözüküyor
Bu yıla ait olsaydı 72 lira sanırım
hocama katılıyorum..

66 tl ğark cezasıdır hocam gecen hafta biz de yedik çünkü erken ödemede yuzde 25 indirim yapıyorlar

Geri