track dosyalarını MP3'e nasıl aktarılır

Kodla Büyü

simanur

Aktif Üye
bir cd'de konular var onları mp3e aktarıyorum ama mp3'te görünmüyor track dosyalarını winamp'A çevirdim ama tekrardan olmadı ne yapabilirim şimdiden cvp için tşklerrr

Re: track dosyalarını *****'e nasıl aktarılır

Elimde Track CD olmadığı için tam menüsünü hatırlamıyorum,

CD yi takıp Windows Media Playerı açarsanız menülerde Kopyala gibi bir seçenek olacaktı. Başka programa gerek duymadan Trackleri mp_3 /wma olarak kaydedebiliyorduk.

video düzenleme programları halleder genelde

hocam cd yi tak media player ile aç orada kopyala butonu var yada menülerden bulursun ona basınca şarkıları liste halinde gösteriyor hepsini işaretleyin kopyalaya basın. sonra belgelirimin içine kopylaıyor onları sonra bir çevirici program ile onları mp3 e çevirebilirisn.
benim kullandığım medya convert master programı vardı onu kullanbilirsin ama ilaçlı olması gerek.

windows media playeri aç - parçaları çalma listesine al - araçlar menüsünden seçenekleri tıkla - müzik kopyala kısmına gel track olarak bilgisayara kopyalıyor. bunları bir programla (örneğin format factory) mp3 e çevir

yanlış hatırlamıyorsam nero ile yazdırırken müzik kısmından m p 3 cd seçince otomatik olarak m p 3'e çeviriyor...

Audio grabber tavsiyem.

Geri