"touch screen not found"

Kodla Büyü

kadelli33

Aktif Üye
Arkadaşlar tahtalardan birinde dokunmatik hiç çalışmıyor. Ne yaptımsa dokunmatiği çalıştıramadım. Tahtanın köşelerindeki kırmızı ışıklar yanıyor. İmajı tekrar yükledim ama sorun gene aynı. Sizce sorun donanımsal mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Son çare servis çağırmayı düşünüyorum.

fabrikasyon olabilir,henüz sözleşme yapılmamışsa ürünü değiştirtmeyi deneyebilirsiniz hocam.

kadelli33' Alıntı:
Arkadaşlar tahtalardan birinde dokunmatik hiç çalışmıyor. Ne yaptımsa dokunmatiği çalıştıramadım. Tahtanın köşelerindeki kırmızı ışıklar yanıyor. İmajı tekrar yükledim ama sorun gene aynı. Sizce sorun donanımsal mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Son çare servis çağırmayı düşünüyorum.
Bende de bir tahtada bu problem vardı. Vestelin imajını yükledim düzeldi.

Bende de vardı parça değişimi yapti vestel düzelmedi kabloda sorun olabileceğini düşünüyorlar ve kablo değişimi yapacaklar. Ben imaj yuklemistim ama duzelmemisti. Başka bir sinifta bu sorun yine olmuştu ve parca değişimi ile düzelmişti

donanımsal sorun hocam.. hemen servise söyleyin.. bugün yine bir tahtaya imaj yükledim.. bu çocuklar ve öğretmenler beni çıldırtıyor..

Geri