Torpilli Öğretmenler Adalet Bakanlığına Geçiyor

Kodla Büyü
hepsi buraya başvurmuyor hocam bulundukları ilde başvuruyorlar. bulunduğum ilde başvuranların olduğunu söylemişti bir arkadaş. her öğretmen kendi ilinde başvuruyor

anlamıyorum bir haberi okurken hiç kritiğe tabi tutmadan nasıl paylaşılır veya doğru kabul ediliyor.
malesef insanların büyük kısmı sadece başlığı okuyup içeriği okumadan ve kritiğe tabi tutmadan inanıyor.
denetimli serbestlik kısmında çalışmak için torpile ne ihtiyaç gerek var saf olmak yeterli.
başvuru yaparken kimse sizden torpilin yok deyip sizi geri çevirmiyor.
isterseniz bir başvurun büyük ihtimalle mülakat sonucu yerleşirsiniz.
çünkü adam akıllı başvuru yok.

anlamıyorum bir haberi okurken hiç kritiğe tabi tutmadan nasıl paylaşılır veya doğru kabul ediliyor.
malesef insanların büyük kısmı sadece başlığı okuyup içeriği okumadan ve kritiğe tabi tutmadan inanıyor.
denetimli serbestlik kısmında çalışmak için torpile ne ihtiyaç gerek var saf olmak yeterli.
başvuru yaparken kimse sizden torpilin yok deyip sizi geri çevirmiyor.
isterseniz bir başvurun büyük ihtimalle mülakat sonucu yerleşirsiniz.
çünkü adam akıllı başvuru yok.

hocam 30 başvurunun neden 6 tanesi ankaraya mülakata çağrılıyor o zaman açıklar mısınız?

hocam 30 başvurunun neden 6 tanesi ankaraya mülakata çağrılıyor o zaman açıklar mısınız?
bu bilgiye nerden ulaştınız bilmiyorum ancak aydında kimsenin müracat etmediğini biliyorum.
kalan 24 kişinin sorması gerekir neden çağrılmadık diye. mutlaka bir cevap alacaklardır.
haklarını arasınlar. ama bu torpilleri yok diye çağrılmadığı manasına gelmez.

asıl demek istediğim ise kamudanhaber gibi sitelerde asparagas haberler yapıp duruluyor. biraz daha kritik lütfen diyorum.
bir asparagas örneği http://www.memurlar.net/haber/303235/

bu bilgiye nerden ulaştınız bilmiyorum ancak aydında kimsenin müracat etmediğini biliyorum.
kalan 24 kişinin sorması gerekir neden çağrılmadık diye. mutlaka bir cevap alacaklardır.

hocam bizde başvuru yapacağız 2 arkadaş gidip dilekçemizi vereceğiz ve sonucu da burda paylaşırım.

ysartemur' Alıntı:

asıl demek istediğim ise kamudanhaber gibi sitelerde asparagas haberler yapıp duruluyor. biraz daha kritik lütfen diyorum.
bir asparagas örneği http://www.memurlar.net/haber/303235/
Hocam ne mülakatı yaaa, araştırmadan konuşuyosunuz herşeyi.
Senin mülakat dediğin şey işin formalitesi oraya çağırılıp mülakata giren bir kişi bile yok. Arkadaşın dediği gibi başvuru yetersiz olduğu için boş yerlere yönlendirme yapıyolar sadece.
Ayrıca torpilli öğretmenler değil, doğuda güneydoğuda çakılı kalan sınıf öğretmenleri son çare olarak tercih ediyor bunu maalesef. Adamların adını çıkarmayın bide torpilli diye

Geri