Toplu SMS Göndermeyen Okul Kalmasın

Kodla Büyü

pehepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
Yine yeni bir yazılımla karşınızdayım.

Toplu SMS Scripti Kullanmayan Okul Kalmasın Diye Bu yazılımı çok uygun fiyata veriyorum. İstediğiniz kadar grup oluşturun. SMS leri ister tek tek ister Toplu olarak istersenizde grup bazlı gönderebilirsiniz. Bu yazılımı ortaokul, ilkokul,kreş, RAM, Halk Eğitim hiç fark etmez heryerde kullanabilirsiniz. Sadece eğitim kurumlarında değil birçok sektörde kullanılabilir. Bu yazılımı sürekli güncelleyip burada yapılan güncellemeri paylaşacağım..

SMS Sistemine Velilerin kendilerinin dahil olmasını isterseniz Bu Sayfayı Kullanabilirsiniz.

Link : İncele

Eğer Velileri Öğrencileri Siz Kendiniz Eklemek İsterseniz Yönetici Panelinden Ekleyeceksiniz. Tek Tek ekleyebilir veya Excel'den Dosya Upload Ederek Toplu Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz.

Yönetim Paneli Link : İncele

Kullanıcı Adı : admin
Parola : 123456

Her Emek Bir Karşılık İster.O Yüzden Yazılım Ücreti 100 TL'dir. (Yıllık Ücret Değildir.Bir defaya mahsus bir ücrettir.)

Bu yazılım VATANSMS.COM ve TOPLUSMS.COM.TR API altyapısı ile hazırlanmıştır. Scripti kullanmak isteyen arkadaşlar sadece VATANSMS.Com'dan veya TOPLUSMS.Com.tr'den bir üyelik oluşturup bir SMS paketi satın alıp kullanamaya başlayabilir. Fiyatlara Buradan Bakabilirsiniz. İsterseniz Kendi Bilgisayarınızda (Localhostta) isterseniz herhangi bir web sitesinde kullanabilirsiniz.

VATANSMS.Com ve TOPLUSMS.Com dışında kullandığınız SMS firmaları var ise o firmaların API'sinide sisteme entegre edebilirim (+100 TL)

E-Mail ile veya buradan 7/24 teknik destek sağlıyorum...

php_sms_2.png

kayit_ol.png
sistemden_cikis.png

login.png

anasayfa.jpg

kullanicilar.jpg

MOBİl GÖRÜNÜM
mobil.jpg

Son düzenleme:
bakiye icin ekstra paket ücreti olacakmi

Evet Hocam. SMS paketlerinden birini almanız gerekiyor . Şuan TOPLU SMS firmasının API'sinide sisteme entegre ediyorum. Hangisi sizin için uygunsa birinden bir paket alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Mesela 1000 SMS 20 TL.

Hem yazılıma hem sms e para vermek ilginç geldi. zaten çok uygun fiyata verenler var. kullandığın kadar öde ve çok uygun fiyatlar.
diğerlerinden farkı nedir artıları yani

Hem yazılıma hem sms e para vermek ilginç geldi. zaten çok uygun fiyata verenler var. kullandığın kadar öde ve çok uygun fiyatlar.
diğerlerinden farkı nedir artıları yani

Bu yazilimin artisi surekli güncellenip yeni ozellikler eklenecek olmasidir. Yakin bir zamanda alt kullanici ozelligide eklenecektir ve bu sayede satin aldiginiz sms leri alt kullanicilara tanimlayip onlarin kullanmasini saglayabilirsiniz. Mesela bu yazilimi bir kac kisiye kendi istekleri dogrultusunda uyarlayip verdim. Ama diger turlu sms firmalarinjn verdiği hizmet bazilarini tatmin etmiyor.

Geri