Toplu eba şifresi alma

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
Mrb arkadaşlar benim birkaç sorum olacaktı. Birincisi bu forumda toplu eba şifresi alma ile ilgili programı kullandım ve 5 6 7 8 sınıf öğrencilerin tümüne eba şifresi aldım ama bizim okula bir yazı geldi şube rehber öğretmenleri kendi eba sifreleri yle girip öğrenci şifre kısmından öğrencilerine şifre alsınlar yazıyor şimdi benim toplu aldığım sifreler geçersiz mi şube rehber öğretmenlerin kendi sifreleri le girip almaları mi gerekir?
2. Sorum ilkokul ve anasınıfı öğrencilere de eba şifresi alinacak mi kendi sınıf öğretmenleri mi alacak
Çok teşekkür ederim

Sizin aldığınız şifreler geçerlidir hocam. Sınıf öğretmenleri tekrardan alırsa sizin aldıklarınız deaktif olur.

Bağımsız anaokulunda çalışan bir arkadaşım kendi öğrencilerine eba şifresi aldı. Zannedersem ilkokul anasinifina kadar bütün herkesin alması gerekiyor.

Hocam bu toplu eba şifresi programı ile anasınıfı ve ilkokula alınabilir mi sınıf öğretmenlerinden tc alsam.ortaokul Program ile aldım çok rahat oldu teşekkürler

Yav arkadaş bu MEB kadar kendi personeline eziyet eden başka kurum yok. Bu eba şifre sistemini geliştiren dangalak yazılımcı, neden toplu şifre modülünü aktif hale getirmiyorsun da herkese eziyet ediyorsun? Beyni çalışan hiç adam yok mu bu kurumda yahu?

Geri