Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Toplu eba şifresi alma

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında mavimali tarafından paylaşıldı.

1. mavimali

mavimali Aktif Üye

Mrb arkadaşlar benim birkaç sorum olacaktı. Birincisi bu forumda toplu eba şifresi alma ile ilgili programı kullandım ve 5 6 7 8 sınıf öğrencilerin tümüne eba şifresi aldım ama bizim okula bir yazı geldi şube rehber öğretmenleri kendi eba sifreleri yle girip öğrenci şifre kısmından öğrencilerine şifre alsınlar yazıyor şimdi benim toplu aldığım sifreler geçersiz mi şube rehber öğretmenlerin kendi sifreleri le girip almaları mi gerekir?
    2. Sorum ilkokul ve anasınıfı öğrencilere de eba şifresi alinacak mi kendi sınıf öğretmenleri mi alacak
    Çok teşekkür ederim

2. burhaneren

burhaneren Seçkin Üye Seçkin Üye

Sizin aldığınız şifreler geçerlidir hocam. Sınıf öğretmenleri tekrardan alırsa sizin aldıklarınız deaktif olur.

3. mistikowski

mistikowski Site Gezgini

Bağımsız anaokulunda çalışan bir arkadaşım kendi öğrencilerine eba şifresi aldı. Zannedersem ilkokul anasinifina kadar bütün herkesin alması gerekiyor.

4. mavimali

mavimali Aktif Üye

Hocam bu toplu eba şifresi programı ile anasınıfı ve ilkokula alınabilir mi sınıf öğretmenlerinden tc alsam.ortaokul Program ile aldım çok rahat oldu teşekkürler

5. kazuo

kazuo Seçkin Üye Seçkin Üye

Yav arkadaş bu MEB kadar kendi personeline eziyet eden başka kurum yok. Bu eba şifre sistemini geliştiren dangalak yazılımcı, neden toplu şifre modülünü aktif hale getirmiyorsun da herkese eziyet ediyorsun? Beyni çalışan hiç adam yok mu bu kurumda yahu?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal