ToolWiz Time Freeze programı?

Kodla Büyü

klebsiella

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba faz2 lerdeki tahtalara ToolWiz Time Freeze kurdugum zaman sağ alt köşede kısayol oluşturduktan sonra tahta açınıp kapanınca kısayoltuşu kayboluyor acaba tekrar açmak için kısayol tuşumuz var mı? ( klavyeden yada çalıştır komutundan) yardımcı olursanız sevinirim :)

kurduğun kullanıcı adında gözüküyor. diğer kullanıcılar için program files a bak

Admin sifresi altinda kuruyorum acmak icin kisayo ltusu olusmasi icin ne yapmam gerekiyor. Win7
Masaustu Bilgisayara kurdum bu sabah yine kisayolu gorunmuyor? Kurulum yaparken hatada yok nereyi kaciriyorum acaba?

arkadaşlar ben bugun ilk defa programı bir tahtaya kurdum ancak tahtayı kapatıp açınca C ve D sürücülerinde kopyaladığım dosyalar aynen duruyordu yani tahta önceki haline dönememişti ? acaba kurulumda mı yanlışlık yaptım yanlış hatırlamıyorsam C yi korumayı seçmiştim

gül1' Alıntı:
arkadaşlar ben bugun ilk defa programı bir tahtaya kurdum ancak tahtayı kapatıp açınca C ve D sürücülerinde kopyaladığım dosyalar aynen duruyordu yani tahta önceki haline dönememişti ? acaba kurulumda mı yanlışlık yaptım yanlış hatırlamıyorsam C yi korumayı seçmiştim
Programı açıp start etmeniz gerekiyor. Kendi otomatik olarak devreye girmiyor. Ayrıca C'yi ve D'yi koru diye bir seçenek bulunmuyor, sadece C sürücüsünü koruyor.

Otomatik başlasın diye işaretlediniz mi hocam, programlardan girip ayarlarına bakın.

hocam forumda daha önce Güç seçeneklerinden hızlı başlatmanın kapatılması gerektiğini yazmışlardı öyle yaptım ve start yaptım hocamızın dediği gibi.
Daha sonra denedim çalışıyordu.

merhaba arkadaşlar faz1 win7(pardusta var) kurulu olan tahtalarımıza mersin v3 win 10 imaj attım imaj sorunsuz çalıştı ancak çok yavaş
asıl sorum şu toolwiz time freeze kurdum hızlı başlat özelliği kapatıldı
1.durum time freze aktif hale geldikten sonra masa üstünde dosya klasör oluşturdum önceden masa üstünde yeralan 2 kısayolu ve yeni oluşturduğum dosyalrı sildim YENİDEN başlat dediğimde de kapat dediğimde de açıldığında kısayollar kurtarılmış problem yok ancak yeni oluşturduğum dosya klasör hala masa üstündeydi yani sonradan eklenen şeylere izin veriyo gibi
2. durumda ise time freezeden önce olan iki kısayolu ve timedan sonra masaüstünde olan yeni oluşturduğum dosyları sildim yeniden başlattığımda kısayollar gene kurtarılmış ancak olusturup sildiğim dosya klasörü silinmiş olarak getirdi yani time freeze çalışıyor ama naslı tam mantığın çözemedim desteğinizi bekliyorum.
durum garip ancak bu kadar anlatabildim
yada mersin v3 te çalışan koruma programı tavsiye edermisiniz

Arkadaşlar, bir akıllı tahtaya toolwiz time freeze'i kurarken "Enable Passwor Prtotection"ı seçtim ama aceleden "Modify Password" (Parolayı Değiştir) işlemini yapmamışım. Yani time freze, geçerli parola ile kuruldu. Şimdi programı hiç açamıyorum, sistemden kaldıramıyorum. Orijinal parola nedir acaba? Ya da ne yapmam lazım. Yardımcı olur musunuz?

Geri