Toner Tozu nereden alınır?

Kodla Büyü

thegardener

Site Gezgini
okuldaki yazıcıların tümü hp1018. tonerlerini kendimiz doldurmak istiyoruz. tozu en guvenilir nereden alabilirim?

microer.com.tr 'den alabilirsiniz hocam ben kullanıyorum hem fiyatı uygun hem de herhangi bir kalite farkı yok.

Not: Ücreti havale ile gönderiyorsunuz daha sonra toner tozu size gönderiliyor. Yalnız uyarmak isterim toner tozu solunum yolu ile alındığında önemli derecede kanserojen etki yapıyormuş bilginiz olsun

en ekonomik yolu seçmişsiniz, dolumda başarılar :)
fazla toner doldurmayın, atık haznesini boşaltmayı unutmayın, birde beyaz gömlek giymeyin :mrgreen:

hgx2' Alıntı:
fazla toner doldurmayın, atık haznesini boşaltmayı unutmayın, birde beyaz gömlek giymeyin :mrgreen:

bunların haricinde her toner doldurdugunuzda Drum u da yenileyin :)

Hocam bizim okuldada samsung var 2 yıldır ayazshop tan alıyorun. Şuana kadar bir problem olmadı

thegardener' Alıntı:
hgx2' Alıntı:

bunların haricinde her toner doldurdugunuzda Drum u da yenileyin :)

Her seferinde drum değiştirmeye gerek yok.

Ama mutlaka maske takın :!:

Orijinali 180-200 TL olan fotokopi tonerlerinin tozu Poyraz Kartuş'ta 30 TL civarında. Çok da ilgililer. Sorun yaşadığınızda teknik destek bile veriyorlar. Dolumu yazıcılar gibi zahmetli değil. Fotokopiler 1 senedir neredeyse bedavaya çıkıyor. Makinayı bir de öğretmenler odasında bilgisayara bağlarsanız yazıcı derdi de kalmıyor.

bu işlemleri nasıl yapıyorsunuz. Görsel bi anlatım olsa da biz de faydalansak. Daha önce hiç toner dolumu yapılışını görmedim, bilmiyorum :roll:

Fotokopi makineleri için toner oldukça uygun. Firmayı aradım fotokopi tonerleri şise seklinde olduğu için siz kendiniz doldurablirsiniz dedi.
Fotokopi yazıcıya göre daha rahat dolar ancak + ve - leri var mı orası biraz karısık. Makineye zarar vermek de olmaz.

Biz de poyrazkartuş'dan aldık birkaç sefer. Ancak hocam çok tavsiye etmiyorum. Bir süre sonra lekeli çıkarmaya başlıyor yazıcı. Hatta bizim bir yazıcımız bu yüzden sizlere ömür.

Bende daha önce Poyrazdan aldım sıkıntı yaşamıştım www.hesaplitoner.com diye bir site buldum nette gezinirken 12a ve 85a toner aldım ordan herangibir sorun ile karşılaşmadım. Tonerleri orjinal sorunsuz tavsiye ederim..

Geri