Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Tivibu mu yoksa Dsmart mı ?

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında haydarkozat tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

hiç biri. digitürkten memnunum

2. Kralzi

Kralzi Üye

Evde tv plus dsmart ve Tivibu kullanıyorum. 6 senedir dsmart kullaniyorum genelde korku filmi arıyorum platform üzerinde dsmart kayıtlı cihaz kullanıyorum kanallar yetişkin kanalları hariç onuda ben kapattirdim hepsi açık 25 mbt 75 gb kotalı net arti dsmart Mega paket ve diğer ücretli kanallar full açık 58 tl ödüyorum indirim yapıyorlar sağolsunlar ben Biraz cinsimdir cihaz kalitesi olarak hepsi iyi görüntü kalitesi 1 ci dsmart ..tivibu ve tvplus aynı seviyede hepsinden ayrı ayrı memnunum film arşivi benim için önemli ve hiç birinin birbirinden eksiği yok fazlasıda yok kanal olarak ortalama hepsinde aynı kanallar var hepsinin eskileri var artıları var oyüzden zamanla hepsine abone olduk hepsinin eskileri var derken dsmart film arşivini geç günceller tivibu paralı film sunar tv+ korku filmleri +18 leri az geneli +13 arşivi biraz sıkıntılı görüntü kalitesi olarak 1 ay digiturk kullandım ama bi dsmart görüntüsü yok cihazda bilginiz olsun mackolik olmadığım için kullanmadım bedava alıp deneyip iptal ettirdim kısaca dsmart benim için hem en kaliteli hem en avantajlı fiyata sahip platform

3. aliatal

aliatal Site Gezgini

ip tv öneririm hiç birinin gereği yok

4. trkm1990

trkm1990 Üye

sakın d-smart'a üye olma gibi bir hata yapma. kısaca başımdan geçen ve hala devam eden olayı anlatayım.

Yeni bir binaya kiraya çıktım telekom hizmet vermediği için naklim gerçekleşmiyor. Sorun hizmet sağlayıcılarında olmasına rağmen ısrarla aboneliği iptal etmiyorlar ve sürekli arayıp kafanızı bulandırmaya çalışıyorlar. kısacası siz iptal talebinde bulunun ki sizden cayma bedeli alalım diyorlar. Bende sürekli nakilde kalsın nasıl olsa sözleşmem sona erecek dedim. 60 gün prosedür gereği beklemem gerekiyormuş. ve müşteri hizmetleri yanlış yönlendirme yaparak sürekli yeni nakil işlemi yaptırıyor ısrarla 60 günün dolmaması için her türlü üç kağıtçılığı yapıyorlar. siz siz olun d-smarta üye olmayın. hayatınızın hatası olur.

5. okanbaris

okanbaris Seçkin Üye Seçkin Üye

6-7 yıldır dsmart kullanıyorum yıllık taahüt veriyorum. Pazarlıkla aylık 15 tl ye full paket kullanıyorum. Belgesel kanalları güzel. Yayın kalitesi de iyi. Filmleri genelde İP-TV platformundan takip ediyorum. Fiber bağlantınız varsa İP-TV de tavsiye ederim o da aylık 10-15 gibi rakamlara geliyor.

6. dndd

dndd Süper Üye Süper Üye

netflix

7. penewitz

penewitz Seçkin Üye Seçkin Üye

sakın ama sakın d smarta bulaşma böyle berbat bir firma yok. kanallar çekmez üye olurken sırf favori belirlediğin bir kanal için alırsın sonra dsmart o kanalı yayınından kaldırır. sonra üyeliği iptal ettirmek istersin anadan emdiğin sütü burnundan getirir. tam dolandırıcı bir firma

8. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Vallahi siz iyi tv izliyorsunuz. Ben okul+kurs sonra evde çocuklarla oyna, çocukları uyut, vakit kalırsa bir-iki yabancı dizi takip et dedikten sonra günün son demlerine geliyorum. Kapanıştan önce de birkaç el Pubg ya da Pubg mobile atıyorum :D

9. bilisimmeslek

bilisimmeslek Seçkin Üye Seçkin Üye

Hangi ip tv tavsiye edersiniz. Güvenirlik acısından. Ben de düşünüyorum ama tereddütlerim var.

10. pcreis

pcreis Seçkin Üye Seçkin Üye

performiptv yi öneririm hocam

11. bilisimmeslek

bilisimmeslek Seçkin Üye Seçkin Üye

Teşekkür ederim.

12. sepulturgay

sepulturgay Site Gezgini

iptv legal bir oluşum mu peki?
    bana pek öyle gibi gelmedi çünkü

13. serhandemir

serhandemir Üye

5 sene dsmart kullandım arkadaşların dediği gibi pazarlık edince dibin dibini görüyorlar. Artık şampiyonlar liginide alamadıkları için pazarlık şansınız var. Sonuç kapattım başka platformageçtim:) Paragöz konusunda hangi firma değil ki yeterki ellerine düş.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal