Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Tivibu mu yoksa Dsmart mı ?

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında haydarkozat tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. haydarkozat

haydarkozat Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar normal uydu üzerinden internetsiz Tivibu mu yoksa dsmart mı önerirsiniz?

2. Ulubatlı_Hasan

Ulubatlı_Hasan Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam Tivibuyu bilmiyorum ama sakın D-smarta bulaşmayın adamlar tam bir paragöz girişi kolay çıkışı çok zor kapattırabilmek için 2 hafta uğraştım.

haydarkozat bunu beğendi.
  3. kargasa1982

kargasa1982 Seçkin Üye Seçkin Üye

D-Smart gibi müşterisini salak yerine koyan başka bir firma görmedim. Adamların kutusu güncelleme yaparken donup kalıyor ve servise gittiğinizde para ver diyorlar...! neden sizden kaynaklı diyince, servise gelince para vermek durumundasınız diyorlar. Böyle bir saçma firma işte. Gerisini sen düşün artık. Aboneliğin bitmesine 1 yıl kala kutuyu teslim ettim, 1 yıl faturasını ödedim ama kafam çok rahatladı. Şimdi Turkcell TV+ kullanıyorum çoooook rahatım. Gerçi siz İnternetsiz demişsiniz ama, varsa imkanınız Fiber + TV+ alın...

4. egunay

egunay Seçkin Üye Seçkin Üye

Tivibu super paket türktelekom mobil müşterilerine aylık 12-9tl. Bedava gibi birşey. Sadece hem mobil hat hem tivibu için 24 ay taahhüt oluyor.

5. haydarkozat

haydarkozat Site Gezgini

Teşekkürler arkadaslar

6. erakcora

erakcora Seçkin Üye Seçkin Üye

d smart çok bozdu, classic kanal vardı mesela ona dandik türk filmleri koyup duruyor.

7. kaya23

kaya23 Seçkin Üye Seçkin Üye

içerik ve yayın kalitesi olarak dsmart hepsinden zengin ve kaliteli.

8. acer50

acer50 Süper Üye Süper Üye

dsmartta 5. senem, 2 senelik taahhüt yapıyorum, ilk sene bütün kanallar açık hediye, normalde sadece aile paketi ve 15 lira ödüyorum pazarlıkla. hatta taahhüt bitimine 3 ay kala hediye olarak tekrar kanalları açıyorlar. Görüntü kalitesi ve içerik olarak çok memnunum, biraz şans işi bu işler :)

9. nedlloyd

nedlloyd Aktif Üye

Düşünmeden DSmart. hatta digiturk mü DSmart mı yine Dsmart. Hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum.Paragöz demiş bir hocam firma için.Pazarlık yapınca makul fiyatlara çekiyorlar. 21 Tl ödüyorum .Tüm kanallar açık. HD yayın. Kutu ve kumanda çok kaliteli. Belgesel kanallarını hiçbir platforma değişmem. 7 senedir aboneyim.Artık Dsmartsız olmuyor inanın ki.

10. guner1453

guner1453 Seçkin Üye Seçkin Üye

bende dsmart üyesiyim 4 yıldır 2 yıldır kurtulmaya çalışıyorum ama her seferinde indirim yapıp şöyle böyle uzatmak zorunda bırakıyorlar.dsmartın hiç bir avantajı yok ne spor kanalı ne doğru dürüst sinema kanalı var.

11. CadCam67

CadCam67 Seçkin Üye Seçkin Üye

D-Smart diyen arkadaşları hayretler içerinde okuyorum. gidin google bir arama yapın etraf dsmart şikayetleri ile dolu..
    Daha önce D-smart ve Digitürk kullandım, şimdi Tivibu- full paket kullanıyorum önceki ikisinden çok ağzım yanınca Tivibu onlara bakaraktan çok iyi, Diğer digital sistemler hakkında bilgim yok Benim EvTel + İnternet + TiviBu ücretim = 129 TL

12. kaya23

kaya23 Seçkin Üye Seçkin Üye

15 tl ye full paket.Spor içeriği diğerlerine göre az.

13. filatros

filatros Aktif Üye

Hocam ben üç senedir D-Smart lıyım. Hatta iki sene interneti de D-Smarttan aldım. Bu süre zarfında hiçbir şikayet yaşamadım. Hatta geçen sene iptal ettirecek gibi oldum full paketi 19TL ye verdiler.
    Kanal içeriklerine gelince film kanalları çok iyi olmasa da zaman zaman iyi izlencek filmler oluyor. Dizi izleyicisi iseniz izlenecek birkaç dizi var. Belgeseller zaten Tivibu ile hemen hemen aynı. (Yanlız belgeselde 5 kanalı(BBC Earth, Outdoor, vb...) +5TL lik paketle satıyorlar.). Spor kanalında sadece S Sportta ingiltere premier ligi var. Görüntü kalitesi dersen bence gayet iyi . Yanlız 3 senedir kullandığım uydu alıcısı son güncellemeden sonra bazen sapıtıyor, martta taahhütüm bitince değiştirme şartı ile kalırım diye düşünüyorum.
    Tivibu içinse geçen sene mart ayında 2 hafta deneme şansım oldu (IPTV yi). Kanal içerikleri kalite açısından D-Smart ile hemen hemen aynı. IPTV kutusunun kanal geçişleri çok yavaş ve kumandaya verilen tepkiler geç olduğu için bıraktım. Uydu seçeneğinde bunun olmadığını düşünüyorum. Zaten tivibu gelecek sene şampiyonlar ligini de yayınlamayacak, elinde yanlış bilmiyorsam bi italya ligi var.
    Velhasılı kelam al birini vur ötekine :) İçeriik açısından arasında fark yok. Görüntü kalitesi için de D-Smart biraz daha önde görüyorum. Parana hangisi daha uygunsa onu al derim.
    TV Platformlarını sırala dersen BENCE Digiturk, TV+, Dsmart, Tivibu

14. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bir futbol izleyicisi olarak DSMART asla olmaz çünkü hiç bir lig yayını yok ama tivibu da italya hollanda portekiz Rusya gibi ülke ligleri ve Şampiyonlar Ligi ile birlikte avrupa ligi gibi uluslararası ligler mevcut. Tivibu internetsiz uydu süper full paketini 15 tl ye aldım memnunum. Ama spor dışında ilgi alanınız varsa yorum yapamam.

15. haydarkozat

haydarkozat Site Gezgini

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

16. tasartir2035

tasartir2035 Üye

3 yıldır Dsmart D-Fix, yeni Tivibu üyesi olarak görüntü ve kanal içeriği konusunda Dsmart bir adım önde fakat 3 yıldır kullandığımdan mıdır bilmem ama film kanallarında filmler tekrara sarmaya başladı gibi geliyor. Arada bir iki yeni film atıyorlar sonra gene tekrar. Şuan yeni bağlantı olduğu için tivibuyu daha fazla kullanıyorum ondada dsmarttan aldığım görüntü ve kullanım kalitesini vermediği için bir türlü ısınamadım. Dsmartı modülle kullanımdan dolayı bazen kanal geçişi sırasında tv uygulaması açılabiliyor. Tivibu da Film kanallarında dsmartta görmediğim filmler gözüme çarptı. Spor kanalı ağırlıklı gutboldan hoşlanıyorum diyorsan akşama kadar maç izleyebilirsin. Ama görüntü kalitesi ve kutu olayında bence sınıfta kaldı. Tivibuyu Modül takıp kullanan varsa tecrübelerini yazarsa çok memnun kalırım. Çünkü tek kumanda olayı muazzam bir şey

17. emirardagumus

emirardagumus Üye

Tivibu'yu tercih ederim şahsen.

18. pcreis

pcreis Seçkin Üye Seçkin Üye

19. die4you

die4you Seçkin Üye Seçkin Üye

tamda bende ip tv diyecektim.....

20. nedlloyd

nedlloyd Aktif Üye

D-SMART

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal