TinkerCad Bağlantınız Gizli değil hatası ?

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Selam; atölyede ki windows 7 yüklü öğrenci bilgisayarlarında tinkerCad hiç bir şekilde çalışmıyor; Google chrome ile de İnternet explorer ile denedim; tarih ve saati ayarladım ama bir türlü açmıyor.
sürekli bağlantınız gizli değil hatası alıyorum.
Kendi bilgisayarımda girebiliyorum..var mı benzer sorun yaşayan kimse ?

Sertifika yüklediniz mi? Sertifika yüklü değilse google'ı bile açmıyor bilgisayarlar.

Selam; atölyede ki windows 7 yüklü öğrenci bilgisayarlarında tinkerCad hiç bir şekilde çalışmıyor; Google chrome ile de İnternet explorer ile denedim; tarih ve saati ayarladım ama bir türlü açmıyor.
sürekli bağlantınız gizli değil hatası alıyorum.
Kendi bilgisayarımda girebiliyorum..var mı benzer sorun yaşayan kimse ?
win7 de ana sayfa açılsa da tinkercade giriş yapılamıyor. Sertifika vs yüklü.Uzun zamandır da win10'a geçmeyi düşünüyorduk bu vesile ile geçtik. Tincercad aynı bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor.

Benzer sorunlarla bana da talep eden oldu, win7de de morpa kampüsü girmiyordu, sertifika hatası veriyordu, win 10 geçilsin diye bir yönlendirme var sanki.

Tinkercad için bu sertifikayı güvenilir kök sertifika olarak yükleyin hocam.
Bu problemi bu şekilde aşarsınız, ancak arkadaşların dediği gibi win7 yüklü bilgisayarlarda birçok siteye güvenli olmadığı için giremeyeceksiniz. Ben yavaş yavaş win 10 kurmaya başladım.

Ekli dosyalar

• DigiCertGlobalRootG2.rar
    937 bayt · Görüntüleme: 132
hocam aynı sorun benim labda da vardı. ben sorunu şöyle çözdüm. kendi bilgisayarımdan tinkercad'a bağlandım sonra sertifikasını "dışarı al" yöntemi ile dışarı çıkardım ve labdaki bağlanmayan bilgisayarlara yükledim. Sorunu bu şekilde çözmüş oldum. Chrome'dan sertifikanın nasıl dışarı çıkarılacağını bilmiyorsanız, Youtube'da bununla ilgili birçok video var. Ben onlara bakarak öğrendim hocam.

Geri