Tilgin modemi uzaktan restart edebiliyor musunuz?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Fiberoptiğe geçtikten sonra bize bu modem verildi bu modemi ara yüzden yeniden başlatmak istiyorum siz yapabiliyor musunuz, yapabiliyorsanız yolu nedir?

Hocam yeniden başlatabiliyorum... Araçlar menüsüne girince sol tarafta bakım kategorisinde Sistemi yeniden başlatın var.
ordan yapıyorum ben...

Oturumu ne olarak acıyorsun?
Ben admin admin olarak açıyorum fakat bende bu seçenek yok.

Hasari hocam. Araçlar menüsü geldimi sizde.. Bende modem şifresini değiştiremiyorum.. Menüler kısıtlı olarak geldi... Modem şifresini nasıl değiştirebilirim..???

AYAR/ GELİŞMİŞ/ KABLOSUZ/DURUM/YARDIM menüleri var sadece...

SHİFT+DEL' Alıntı:
Hasari hocam. Araçlar menüsü geldimi sizde.. Bende modem şifresini değiştiremiyorum.. Menüler kısıtlı olarak geldi... Modem şifresini nasıl değiştirebilirim..???

AYAR/ GELİŞMİŞ/ KABLOSUZ/ARAÇLAR/DURUM/HESAP/TELEFON/DEPOLAMA/YARDIM
Araçlar sekmesinden (baştan 4.)..sistemi yeniden başlatın menüsü.

SHİFT+DEL' Alıntı:

Bende de kısıtlı hocam.

COBOL' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:

AYAR/ GELİŞMİŞ/ KABLOSUZ/ARAÇLAR/DURUM/HESAP/TELEFON/DEPOLAMA/YARDIM
Araçlar sekmesinden (baştan 4.)..sistemi yeniden başlatın menüsü.

Hocam bizde araçlar menüsü yok. yukarda saydığım menüler var sadece..

Demekki yeni modemleri iyice minileştirmişler.Bendekinin fiziki boyutu 15 ' laptop ekranı büyüklüğünde.

Geri