teyp kodu çözücü

Kodla Büyü

ylmz

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar renault marka araçlarınız için teyp kodunuzu veren bir yazılım teyp in üstündeki seri nosunun son 4 hanesi girilerek kodu veriyor

Ekli dosyalar

• teyp kodu çözücü.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 9,566
Arşive aldık,bir tanıdığımıza belki yarar.Teşekkürler... :)

Aradığınız şifrelerin modelleri varsa bulamadıgınız burada paylaşın belki yardımcı olabilirim

k.e.y.g.e.n meygen... sanayide 15-20 tuttururlarsa 30-40 tl..
İnternette baktım, 10-15 $ hatta 20 $ diyen bile var... Türk sitelerinde ise 15 tl den başlıyor...

servis 20 tl istiyor hocam bu kod için arşivde bulunsun belki işinize yarar :roll:

mhmd' Alıntı:
arkadaşlar bu radyo seri nosunu radyoyu sökmeden göremez miyiz?
yok gibi.
Benim radyo için yazıyorum; sağ ve solda ikişer tane vida yerine benzer yer var fakat vida değil.. iki tane ince tornavida buup, önce bir taraftaki yerlere birden sert bir şekilde girdirip ittireceksin, sonra öteki taraftakine.o zaman çıkıyor.

Fordlarda torpidonun yanlarında veya guneslik altındaki aynanın orda oluyor

hasan' Alıntı:
mhmd' Alıntı:
arkadaşlar bu radyo seri nosunu radyoyu sökmeden göremez miyiz?
yok gibi.
Benim radyo için yazıyorum; sağ ve solda ikişer tane vida yerine benzer yer var fakat vida değil.. iki tane ince tornavida buup, önce bir taraftaki yerlere birden sert bir şekilde girdirip ittireceksin, sonra öteki taraftakine.o zaman çıkıyor.

yönerge için teşekkürler . deneyeceğim. şu elm 327 yada benzeri bi alet almayı düşünüyorum. böyle bi cihazla bu tür kodları öğrenebilir miyim bilmiyorum ama her halükarda bu aleti alıp arabayı biraz kurcalayacağım...

Geri