TEP1 Bilgisayarlarının Güncellenmesi Son Durum

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
S.a. Arkadaşlar. Şuan bu başlığı okuyan herkes bi sevinçle karışık tedirginlikle açmıştır.
Bende son durumun ne olduğunu bilmediğimden ve yana yana bilgisayar bekleyen öğretmenlerden biriyim.
Okulumda hiç pc yok. Dilimde tüğ bittii söyleye söyleye.
Acaba hiç okuluna yazı gelen bi cm ilerleme kaydeden bilgisi olan kimseler yok mu?
Eğitek nerdesin !!!! İsyanım var uleynnnnn...
Yeter artık mal gibi duruyom sınıfta çocuklar bana ben çocuklara bakıyorum.

Eğitek nerdesin !!!! İsyanım var uleynnnnn...
Yeter artık mal gibi duruyom sınıfta çocuklar bana ben çocuklara bakıyorum.[/quote]
:puhaha: :puhaha:

bekliyoz valla. Ben de sıkıldım sıkıldım sıkıldım. Nezaman gelecek bilmiyoruz. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır :)

Vallahi hocam daha dün müdürüm bitti yenileme işleri artık her sınıf donatılacak dedi :S :S :S

Hocam Eylül ayında 36 haftalık kurulum süresi başlamıştır diye bbnette yazılar dolaşıyordu.yani ağustos sonuna kadar.İhale yapılmış,kazanan belli deniliyor.Burası Türkiye..Gönderecekelerse bile Ağustosta tüm ülkeye dağıtmaya başlarlar herhalde :) .. bence yaza kadar gelmez gelecekse tabi! Benimde okulumda TEP1 var.

TEP 1 'in açılımı artık: Türkiye Eski bilgisayarları kullan Projesi oldu bence :)

zibula' Alıntı:
Hocam Eylül ayında 36 haftalık kurulum süresi başlamıştır diye bbnette yazılar dolaşıyordu.yani ağustos sonuna kadar.İhale yapılmış,kazanan belli deniliyor.Burası Türkiye..Gönderecekelerse bile Ağustosta tüm ülkeye dağıtmaya başlarlar herhalde :) .. bence yaza kadar gelmez gelecekse tabi! Benimde okulumda TEP1 var.

TEP 1 'in açılımı artık: Türkiye Eski bilgisayarları kullan Projesi oldu bence :)
:puhaha: :alkis:

hALAAAA HABERRR YOK MU?
1 TANE BİLE KURULAN LAB YOK MU ŞU İLKÖĞRETİMLERDE...
NE BİÇİM İŞ ARKADAŞ...

her-telden-f29/faz1-lablar-icin-mebden-gelen-cevap-yeni-t61238.html
Bu adreste açıklama var

İLETİŞİME GEÇTİM VE AŞAĞIDAKİ CEVAP GELDİ
İyi günler Emrah Bey;

Okulunuz BT sınıfı Avrupa Yatırım Bankası destekli “Türkiye Eğitim Çerçevesi Projesi” kapsamında yenilenecek olup, ihaleyi kazanan firma yaklaşık Mart ayı sonunda işlemlere başlayacaktır. Ancak sınıfın kurulumunun tamamlanması yaz tatilini bulabilir. İşlemler başladığında tarafımızdan illere bilgilendirme yazısı gönderilecektir.
İyi çalışmalar

ya arkadaş bu nasıl bi bakanlık anlamış değilim. adamlar daha labları yenileyemiyor, fatih projesi diye onda 3-4 kat daha maliyetli bir sistemi getircez diyorlar.allahım sen beni bu işbilmez bakanlığın elinden kurtar,amin.

adige_emrah' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/her-telden-f29/faz1-lablar-icin-mebden-gelen-cevap-yeni-t61238.html
Bu adreste açıklama var

İLETİŞİME GEÇTİM VE AŞAĞIDAKİ CEVAP GELDİ
İyi günler Emrah Bey;

Okulunuz BT sınıfı Avrupa Yatırım Bankası destekli “Türkiye Eğitim Çerçevesi Projesi” kapsamında yenilenecek olup, ihaleyi kazanan firma yaklaşık Mart ayı sonunda işlemlere başlayacaktır. Ancak sınıfın kurulumunun tamamlanması yaz tatilini bulabilir. İşlemler başladığında tarafımızdan illere bilgilendirme yazısı gönderilecektir.
İyi çalışmalar

Yaz tatilini bulduğu kesinde; Allah aşkına Türkiye'de TEP-1 i yenilenen okul varmı?

hocam yaklaşık 2 hafta önce gelen cevap aşağıdadır. Yorum Yapmak istemiyorum.

Sayın İlgili,

Eğitim Çerçevesi Projesi II.Faz kapsamında 3770 okula Bilgisayar Teknolojileri sınıfı kurulması ile ilgili ihale süreci tamamlanmış, yüklenici firma Eylül 2010

yılında tespit edilmiş ve ilgili firma ile sözleşme imzalanmıştır.Söz konusu ihale sürecine katılan ve ihaleyi alamayan diğer firmalardan bir tanesi konuyu yargıya

taşımıştır.Bundan dolayı Projeler Koordinasyon Merkezi Başkanlığı web sayfasında görülen tarihte iş tamamlanamamıştır.Mahkeme süreci halen devam etmektedir.Mahkeme

tarafından söz konusu iş iptal edilmezse Bilgisayar Teknolojileri sınıfı kurulum çalışmalarına devam edilecektir.Bugün itibariyle mahkemeden Başkanlığımıza bir bilgi

ulaşmamıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

bende bekliyorum hala. ocak dediler, mayıs dediler, haziran dediler, yaz tatili dediler, aralık bile diyenler oldu, bilgisayarlar alındı testleri bile yapıldı dediler ama en son bir ilçe formatörü arkadaş yok iptal edildi kurulmayacak fatih projesi sebebi ile dedi. Heyecanla bekliyordum yıkıldım :(

Mahkemeye kaldıysa başka bahara kaldı gibi gözüküyor.ihaleyi ülke geneline yapacaklarına okullara ödenek gönderip biz halletseydik sorun çıkmaz ve daha sağlam sistemler kurardık..selamlar.

Geri