Teneffüs saatlerine uyumlu dijital pano uygulama

Kodla Büyü

fatisah

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, teneffüslerde istenilen videoların otomatik açılmasını sağlayan bir program var mı?
Koridordaki televizyona flash bellek takılabiliyor aynı zamanda bilgisayara bağlı.

Program varmı bilmiyorum ama sorunu çözmek için aklıma ilk gelen, 40 dk siyah ekranda özlü sözler, okulumuza hoşgeldiniz vb yazılar olan bir giriş hazırlayıp istediğiniz videonun başına ekleyin.

xibo kullanın bu özelliği sağlar.
Hocam XİBO'da; KALAN SÜRE, DERS BAŞLANGIÇ, DERS BİTİŞ, HANGİ SINIF HANGİ DERSTE bunları nasıl yapabiliriz? Ben de kullandım XİBO ama o anda hangi ders var her gün mü girmek gerekiyor otomatik olmaz mı?

Arkadaşlar merhaba, teneffüslerde istenilen videoların otomatik açılmasını sağlayan bir program var mı?
Koridordaki televizyona flash bellek takılabiliyor aynı zamanda bilgisayara bağlı.
Amacın sadece tenefüslerde belirli bir vidyonun açılmasını sağlamak ise görev zamanlayıcıyı kullan hocam. Tenefüs vaktinde vidyo dosyasının açılmasını sağlarsın bu şekilde.

Amacın sadece tenefüslerde belirli bir vidyonun açılmasını sağlamak ise görev zamanlayıcıyı kullan hocam. Tenefüs vaktinde vidyo dosyasının açılmasını sağlarsın bu şekilde.
Yok hocam sadece video olsa dediğini gibi olur ama ders saatleri, dersler, nöbetçiler, günün sözü, haberler gibi kapsamlı olacak

www.dijitalpanotv.com
bu sayfa da fena değil.internet ortaminda olmasinin avantaji istedigin yerden mudahale şansın olmasi guzel.menuyu de kendim secebiliyorsun.ama video saati ayarlaniyor mu hic denemedim.

Geri