Tempramı yoksa mazda 323 hatchback mi?

Kodla Büyü

macar20

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu ikisi arasında tercih yapmak isteseniz hangisini seçersiniz? sizce hangisi daha iyi? bu ikisinin fiyatı ortalama aynı. ya da aynı fiyatlarda başka araç tavsiyeleriniz olur mu? yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

323 tabiki.
piyasası 7-8 civarı sanırım.
9 verebilirim derseniz klimalı japon kasa corollalar var.

uzun zamandır araç arıyorum 8-20 arası inanın temiz araba denk gelmedi hepsi hoşaf. adam yemin ediyo 60000 de boyasız diyo, servis araç en az 200000 de ön kaput,sağ çamurluk boyalı diyo. Artık beklemeye geçtim eş dosttan satanları bekliyorum pazardan,internetten, galeriden araba alınmaz!!!

Birde kesinlikle aklınızda bir model belirlemeyin. Temiz bir araba denk geldimi kaçırmayın...

mazda tabii ki daha kaliteli bir araç. Ama Ankara'da otopazarında araştırma yaparken satıcılardan birinin telefonla konuşurken mazda 3.23 hakkında "kaç abi o arabadan satamayız direk zarar" vb. laflar ettiğini duymuştum. Hocam araba alırken rahatınızı düşünüyorsanız ve iyi bir arabaya binmek istiyorsanız mazda, seat (ki benim var), rover, volvo vb. çok iyi arabalardır.. Bunlar yerliler ile karşılaştırılmaz bile ama acı gerçekleri duymak isterseniz, satarken sıkıntı yaşarsınız derim. :roll:

anlamadığım bu "yerli araba" diyerek bir arabanın küçümsenmesi.
Zira tempra zamanında en çok satan arabalardan biriydi tempra satarken mazda 323 de vardı neden bu kadar satmadı acaba.
Ben 323 kullandım sanırım 1 ay kadar 94 model sedan.evet donanım güzel ama kasa çok hafif,küçük, çok fazla yol sesi alıo,parçası pahalı ve bence çirkin.
Ben Temiz bir Tempra SXAK yada 1.6ie tercih ederdim.

mazda tabi ki ama alacagınız arabanın satısını da düşünün bence bu da önemli kriter

Geri