Telpa'ya 20 gün önce gönderdiğim tabletler hala gelmedi

Kodla Büyü

gcanturk

Site Gezgini
19 Mart a Telpaya gönderdiğim tabletler hala gelmedi fakat 3 nisan da gönderdiklerimi yapıp
göndermişler. Telpa servisi aradım, uzun beklememe rağmen kimseyle görüşemedim.
Benzer durumla karşılaşan var mı?

Sistemden girilen arızalarda kargo geç geliyor. Yurtiçi mi mng mi tam hatırlamıyorum elden bu kargolarla telpaya gönderirseniz 3-4 gunde cihazınız geri geliyor

gcanturk' Alıntı:
19 Mart a Telpaya gönderdiğim tabletler hala gelmedi fakat 3 nisan da gönderdiklerimi yapıp

pybs'de tablet hangi durumda gösteriyor.

Ekli dosyalar

• arıza.jpg
    arıza.jpg
    138.1 KB · Görüntüleme: 1,179
telpayı 444 43 09' dan arayın tabletleri teslim alacak kargonun telefonunu isteyin. tablet göndereceğiniz zaman kargoyu siz çağırın

cimcime80' Alıntı:
gcanturk' Alıntı:

pybs'de tablet hangi durumda gösteriyor.

Tabletler serviste görünüyor ama daha önce gönderip geri gönderikleri de serviste görünüyor.
Yani pybs'deki bilgiler çok sağlıklı değil.

ben artık endişelenmeye başladım 20 günde benim ki oldu. sistemdede hiç bir işlem gözükmüyor. nerde bu tablet

ilk zamanlar baya hızlıydı,
1 ay oldu benimde ses seda yok.
okulların kapanmasına 3 hafta kaldı, tamire gidecek tabletler var, öğrenciler başka illerden. ne yapıcam bilmiyorum.

Aynen 3 hafta oldu gönerdim ses seda yok öğrencilerde soruyor okul kapanacak tabletleri ne zaman alıcaz diye :verymad: :verymad: :verymad:

hocam kargo şirketinin pybs ye baktıkları ve güncelledikleri yok.ben telefonla arıyorum kargoyu geliyorlar okula. normalde tamir süresi 15 işgünü ama yoğunluk arttığı için bu süre uzuyor. benim gönderdiğim tabletler de 1 ay sonra gelmişti.

svbarut' Alıntı:
hocam kargo şirketinin pybs ye baktıkları ve güncelledikleri yok.ben telefonla arıyorum kargoyu geliyorlar okula. normalde tamir süresi 15 işgünü ama yoğunluk arttığı için bu süre uzuyor. benim gönderdiğim tabletler de 1 ay sonra gelmişti.

Kargoa sıkıntı yok hocam gönderdiklerimden sesseda yok ;) kargoyu arıyorum gelyorlar ;)

gelir hocam telaş yapmayın, telpa yı arayabilirsiniz ben aradım telefonu açıyorlar.tabletlerin dağıtımı arttığı için yoğunluk var ondan dolayı gecikiyor.gerçi 15 günlük sürede anlaşma yaparken bunu telpanın düşünmesi gerekirdi ya neyse.

isabetli bir konu olmuş bende bugun konu açacaktım telpaya msj attım tamirde aciliyetini bildirdik dediler. Öğrencilere 20 iş günü dedim bu hafta doldu.

svbarut' Alıntı:
gelir hocam telaş yapmayın, telpa yı arayabilirsiniz ben aradım telefonu açıyorlar.tabletlerin dağıtımı arttığı için yoğunluk var ondan dolayı gecikiyor.gerçi 15 günlük sürede anlaşma yaparken bunu telpanın düşünmesi gerekirdi ya neyse.

Hocam hangi numarayı aradınız? 0212 371 15 00 mı? Burayı aradıysanız müşteri temsilcisine bağlanmanın sırrı nedir, bizimle de paylaşın. Her şeyi otomatiğe bağlamışlar ve neyi tuşlasanız bilgisayar yanıt veriyor :?

Geri