Telafi Eğitim Başlıyor

Kodla Büyü
1 haziran dan sonraki 2 haftadan bahsediyor burada.. 18 hazirandan sonraki değil
Hocam bakanlık, Temel Eğitimde 18 Haziran 2 Temmuz arasında da derslerin devam edeceğini açıkladı, ortaöğretimler içinde açıklama gelecektir.
''2020-2021 eğitim ve öğretim yılı resmî/özel okul öncesi ve ilköğretim kurumları ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı okul öncesi ve ilköğretim kademesindeki özel eğitim okulları ve özel eğitim sınıflarının ders kesimi tarihi 02 Temmuz 2021 olup tüm iş ve işlemler bu tarihe göre yürütülecektir.''
https://www.mebpersonel.com/meb-per...a-kadar-devam-edecegini-acikladi-h252749.html

Okul 2 Temmuza kadar uzadı, tüm derslerin müfredatı 18 Haziranda son buluyor. Son 2 hafta ne anlatılacak? Buradan 18 sonrasi gibi mana cikiyor

Okul 2 Temmuza kadar uzadı, tüm derslerin müfredatı 18 Haziranda son buluyor. Son 2 hafta ne anlatılacak? Buradan 18 sonrasi gibi mana cikiyor
Kitap fuarında okur bekleyen stand görevlisi gibi olacağız galiba.. Çocuklar okula gelirse "ne istersin çocuğum bak matematik var, Türkçe var, istersen şöyle topumuz var beden eğitimi dersi yani oynar mısın ha çocuğum " modunda olacağız gibi :)

İsterse yaz mevsiminde değil 24 saatin 20 saati ders anlatılsın sınavlarda ortaokul çocuğuna TYT soruları ayarında sorular ile ölçme yapıldıktan sonra hiçbir hedef karşılanamaz.

Son düzenleme:
Geri