Teknofeste katılabiliyor muyuz?

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar müdür okul olarak teknofeste proje ekibi oluşturup katılmamızı istiyor. Bunun için nasıl bir yol izlemeli sırasıyla neler yapmalıyız. Tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Bizim de okul müdürümüz katılmamızı istedi. Liseler arası İHA yarışmasına hazırlanıyoruz. Minimum bilgi maksimum cesaret ve özgüvenle.. :) Drone parçalarını okulumzdaki 3d yazıcıdan oluşturacağız.. Düşün yani hocam ;) Şaka bir yana da konuyla ilgili çalıştığım ilde (Tokat) faydalı bir seminer verildi. Çok değerli bilgiler öğrendim. Biraz da ondan cesaret aldık ve başladık..

Çok sıkıntılı bir süreç yaşadıklarımı anlatsam uzak durursunuz ama bir o kadar da reklam yapmanızı sağlayan birşey teknofest.

Çok sıkıntılı bir süreç yaşadıklarımı anlatsam uzak durursunuz ama bir o kadar da reklam yapmanızı sağlayan birşey teknofest.
Müdürdeki amaç reklam ve puan zaten hocam. Bu aralar Müdürler yarışta puan için. Bizim ki bir şey yapsak ta patent alsak bile dedi. :)

anlatın faydalanalım hocam
Bi öğrencinin parmağı kopuyordu hocam.Pervane çarptı acilde 6 dikis atıldı 3 farkli yerden.Bu olay pilot olan ögrencinin hatasından dolayı oldu.Ben ögrenciyi ailesine götürmek için yarışmadan cekilme kararı aldım.Bu olaya sebep olan ögrenci ititaz edip beni ailem alir ben yarışmaya devam edecem deyip gelmedi.Sonra ailesi de bizim çocugumuzdan siz sorumlusunuz başınız çok ağrır diye beni tehdit etti ve tekrar yarışmanın oldugu ile gidip diğer öğrenciyi alıp geldim (bu tehditi eden veli de öğretmen bu arada).Daha çok ayrınti var bu kadarını anlatmış olayım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: omd
Bi öğrencinin parmağı kopuyordu hocam.Pervane çarptı acilde 6 dikis atıldı 3 farkli yerden.Bu olay pilot olan ögrencinin hatasından dolayı oldu.Ben ögrenciyi ailesine götürmek için yarışmadan cekilme kararı aldım.Bu olaya sebep olan ögrenci ititaz edip beni ailem alir ben yarışmaya devam edecem deyip gelmedi.Sonra ailesi de bizim çocugumuzdan siz sorumlusunuz başınız çok ağrır diye beni tehdit etti ve tekrar yarışmanın oldugu ile gidip diğer öğrenciyi alıp geldim (bu tehditi eden veli de öğretmen bu arada).Daha çok ayrınti var bu kadarını anlatmış olayım.
anladım hocam, geçmiş olsun.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına bilgi-beceri-yetenek gibi durumlarından önce karakterine göre takım üyesi belirlemek lazım. Süreçte sıkıntı çıkarak bir kişi tek başına tüm aracı da yapacak olsa onu takımıma dahil etmem. Gitsin kendine danışman bulup başvursun. Çok geçmiş olsun hocam.

Geri