Teknelerle ilgili her şey

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Büyük şehirlerde yaşayan hemen herkes o küçük sahil kasabasının hayalini kuruyor. Küçük bir bahçede domates biber yetiştirme hayallerinin yanında bir tekne alsam kendi balığımı tutsam diye de düşünüyor. Bu tabii ki benim de hayalim. Bir gün gerçekleştireceğimi umuyorum. Tekneler çok uzun zamandır ilgi alanım. İşte buna yönelik bir web sitesi hazırladım. Teknelerle ve denizle ilgilenen herkesin yorumlarını duymak beni mutlu edecektir.

https://denizcitekne.com

Güzel site olmuş hocam.
Zeus 495 Erc incelemesi büyük harflerle yazılmış, okunması zor oluyor öyle, istersen değiştir hocam. Bir de fiyatlar değişkendir tabi de , ortalama kıyas için fiyatkar da yer alsa güzel olurdu.

Güzel site olmuş hocam.
Zeus 495 Erc incelemesi büyük harflerle yazılmış, okunması zor oluyor öyle, istersen değiştir hocam. Bir de fiyatlar değişkendir tabi de , ortalama kıyas için fiyatkar da yer alsa güzel olurdu.

çok teşekkürler hocam güzel cümlelerin için. fiyatları ekleyemiyorum çünkü genellikle dolar bazlı olduğundan haftalık bile değişebiliyor maalesef. dediklerinizi dikkate alacağım, sağolun.

Geri