TEF Mezunları Efsane Tornavida ve Tagem eğitim seti kazanmak

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Efsane tornavida seti ve Çizgi-Tagem eğitim setini kazanmak ister misiniz?

Merhaba,

TEF mezunu iseniz ve/veya Elektrik-Elektronik'ten anlıyorsanız sadece 1-2 saatinizi vererek efsane tornavida ve eğitim setimizi kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Çizgi Tagem sitesinde bulunan bazı sayfalardan (tarafınıza bildirilecektir) 20 test sorusu hazırlamak ve bunu excel formatında tarafımıza göndermektir.

Kontenjanımız 50 kişiliktir. SADECE DONANIM BİLGİSİ OLANLARA İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR. Diğer alanlar için tekrar kayıt açacağız.)

Katılmak isteyenler nsaral@cizgi.com.tr adresine mesaj atabilirler.

Lütfen Dikkat! Katılımcılara farklı farklı konular verilecektir. Lütfen rastgele sorular hazırlamayın.

3d-box.jpg
new_screwdriver12.png

Re: Efsane tornavida ve Çizgi Tagem eğitim seti kazanmak ?

Daha önce bu setten almış arkadaşlar da veya sadece bize yardım etmek isteyenler de katılırsa sevinirim. Bizim ihtiyacımız var bu sorulara. Hediyeleri diğer meslektaşlarınıza verebilirsiniz.

mail adresimizi yolladık bakalım,
haydi hayırlısı... :)

Çok teşekkür ederim, gerçekten ihtiyacımız var.

ben set ile almıstım ama evde yok cunku el koydular insallah bu sefer kazanırım

hanedantr' Alıntı:
ben set ile almıstım ama evde yok cunku el koydular insallah bu sefer kazanırım

Bu bir çekiliş değil Hocam elimizde çok var. Konular bittiğinde başka konular için de yapacağız zaten. 11,000 soru lazım :)

Yardımcı olalım hocam. Biz de pratik yapmış oluruz :)

Mail Attım. 20 soru kolay hazırlanabilir diye düşünüyorum. Daha sonra vakit buldukça da soru hazırlayabilirim.

hocam mail attım cevap bekliyom....

biltek2007' Alıntı:
Yardımcı olalım hocam. Biz de pratik yapmış oluruz :)

+1 ve boşta geçen zamanımı güzel bir organizasyonla değerlendirmiş olurum.

Niyazi Hocam teşekkürler seçilmişim... :) , inşallah en kısa zamanda soruları göndereceğim... :wink:

Mail gönderdim , kolay gelsin.

Ben de mail gönderdim, seçildiğimizi mail ile mi öğreniyoruz?

Seçme diye birşey yok arkadaşlar, daha 50 kişi olmadık. İlk 50 kişiden her koşulda soru hazırlamasını isteyeceğiz. Daha sonra da soru alanını değiştirecek ve tekrar soru isteyeceğiz.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Seçme diye birşey yok arkadaşlar, daha 50 kişi olmadık. İlk 50 kişiden her koşulda soru hazırlamasını isteyeceğiz. Daha sonra da soru alanını değiştirecek ve tekrar soru isteyeceğiz.
..
bende mail gönderdim hocam...

Niyazi hocam verdiğin konudan ancak 9 soru hazırlayabildim..konunun içeriği çok az....resmen sinekten yağ çıkarttım...konuyu genişletemez miyiz?

Niyazi SARAL' Alıntı:

yardımcı olabilirsek ne mutlu bize...

Mail gönderdim sizlere yardımcı olabilirsek ne mutlu bizlere....Yaptıklarınızı kıvançla izliyor ve gelecek nesillerede övgüyle anlatıyoruz...SAYGILARIMLA

Sevgili arkadaşlar lütfen tüm yazışmayı e-posta ile yapın. Bizdeki sistem böyledir. Başka türlü yönetimi sağlamak da bence çok zordur. Buraya yazılan mesajları okumayabilirim.

bende mail gönderdim ...Yardımcı olacağımız bir konuysa yardım ederiz tabi size ....

İnşallah faydalı oluruz.

ben de şimdi gönderdim umarım sayı dolmamıştır benim tornavida setine ihityacım var almayı düşünüyordum. gelirse iyi olur gelmezse alırız artık :)

Mail gönderdim hocam.

Sevgili arkadaşlar şu an için sadece TEF mezunlarının hazırlayabileceği soru tipleri kaldı. Lütfen Elektrik-Elektronik veya daha doğrusu Bilgisayar Donanım'dan ciddi anlayan arkadaşlar başvursun.

Niye sadece TEF mezunları? Bir Esef mezunu (bu fakülte kapatıldı nihayet, müfredatı böteden çok çok farkılıdır), bir böte mezunu elektroniğe meraklı olup da bir tef mezunundan daha çok bilgiye sahip olamaz mı Niyazi Bey? Yazın çoğu arkadaşımız müsait olduğundan Çizgi Tagemin eğitim içeriklerinin geliştirilmesine/yeni içerikler eklenmesine daha çok yardım edebiliriz. Hatırlatmak istedim.
Niyazi SARAL' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar şu an için sadece TEF mezunlarının hazırlayabileceği soru tipleri kaldı. Lütfen Elektrik-Elektronik veya daha doğrusu Bilgisayar Donanım'dan ciddi anlayan arkadaşlar başvursun.

Altını çizdim, kim, nasıl anlarsa anlasın. Sizinle ya da bir başkasıyla tartışıp vakit kaybedecek değilim sayın hocam. İyi günler.
Niyazi SARAL' Alıntı:

easytr' Alıntı:
yuh diyorum arkadaşlar size. şu konuyu bile böte-tef tartışmasına getirdiniz ya helal olsun. niyazi bey konuların elektronik ağırlıklı olması nedeniyle konu başlığını değiştirdi, kalan konular elektronik içerikli, böteci arkadaşlar o konularda soru hazırlamak istemiyorlar diye. böteci yada esefli olup hazırlamak isteyen yine mail atabilir. bu kadarda olmaz.niyazi hocam tef mezunu veya elektronikten anlıyorsanız diye belirtmiş zaten. okumadan, dinlemeden yorum yapmak bu olsa gerek.(böteliyim bende)

Geri