Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Tavsiye: IPTV için Smart TV

Konu, 'Elektrik ve Elektronik' kısmında CelalPolat tarafından paylaşıldı.

1. agd85

agd85 Süper Üye Süper Üye

guektv öneririm

2. gorzilla

gorzilla Üye

Şikayet çok var internette

3. keyloger

keyloger Seçkin Üye Seçkin Üye

alfaiptv yi kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim. 2 akrabamda vardı geçen sene ikisinde de lig maçlarını derbiler dahil izledim internet 16 nın üzerinde ise donma olmuyor. Bu yıl ben de kendi evime aldım sitesinde fiyat bilgisi ve canlı desteği var. üye olduktan sonra önerip başkalarını da üye yaparsanız +1ay hediye veriyor. Alacak arkadaşlar haber verirse davet kodumu vereyim :D

4. agd85

agd85 Süper Üye Süper Üye

2 senedir kullanıyorum gaye memnunum

5. sosyonet

sosyonet Üye

Daha öncesinde de yorum yapmıştım fakat diğer web site adresini ve yeniliklerini eklemek isterim.

Malum xream codes panel yazılım şirketinin kapanması üzerine bir sürü işini bilmeyen çapıtlar ortadan kalktı. İşini yapanlar devam ediyor. Biz işini yapan yerden almışsınız gerçekten. Uzun zamandır kullanıyorum ve sadece xream codenin kapandığı zaman diliminde 10 gün kadar donmalı yayın sağladılar. Sonra kendi yedek panellerine geçerek şuan yine kesintisiz hizmet veriyorlar. Bir çok arkadaşım farklı yerlerden hizmet alıyorlardı. Onlar aldıkları yere bile ulaşamıyor ki yayın ve para çöpe gitti.
    Bu Yüzden işini bilenden ve dürüst yerden almanız size önerim olur.
    tvpaketi.com web siteleri. WhatsApp numaralarıda: +44 750975 3556 dır. Hem canlı destek hem müşteri panelleri üzerinden destek ticketi açarak hizmet alırsınız. Güncel bilgilendirmeleri hep yaparlar. En azından sorun bakım ya da başka bir durum olduğunda bilgi veriyorlar. Bilginiz olsun.

6. mcö

mcö Seçkin Üye Seçkin Üye

7. atakom

atakom Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

evet arkadaşlar, konu biraz eski ama var mı iptv önerisinde bulunacak olan, paket satın alıp memnun kaldığınız yer var mı?

8. keyloger

keyloger Seçkin Üye Seçkin Üye

alfaiptv yi kullanıyorum. kesinlikle tavsiye ederim. 2 akrabamda vardı onlardan görerek almıştım internet hızı 16 nın üzerinde ise donma olmuyor. Sitesinde fiyat bilgisi ve canlı desteği var. üye olduktan sonra önerip başkalarını da üye yaparsanız +1ay hediye veriyor. Alacak arkadaşlar haber verirse davet kodumu vereyim. :D
    https://alfaiptvserver.com/

9. unalyilmazz

unalyilmazz Site Gezgini

SSip TV LG webos işletim sistemi olan Tv lerde LG Storeden ücretsizx yükleyebilirsiniz.
    Smart İP Tv ise 1 hafta ücretsizden sonra ücretli sürüm ile izleyebilirsiniz.Ücreti 3 euro falan bir şeydi.Eger zamlanmadı ise.Daha sonra satıcıdan alacagınız ip tv linkini hangi ip tv programını yüklediyseniz sitesine girip tv deki kodu yazarak yüklüyorsunuz.kanallar televizyona yüklenmiş oluyor.
    Bu arada benim tv 49 inç LG gayet hızlı çalışıyor.İp tv yayın kalitesine baglı olarak donmadan izleyebilirsiniz.Tabi internet hızımda bu arada 100 Mbps.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal