Tavsiye edeceğiniz otobüs firmaları

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşalr Amasyadan İzmire bir yolculuğum olacak ama gerçekten uzun bir mesafe 915 km onun için rahata gerçekten önem veriyorum.Ondan dolayı sizin önerebileceğiniz Amasyada yazzanesi bulunan otobüs firmaları varmı denediğiniz?

Kamilkoç rahat hata baktım amasya seferi yokmuş.

Thy, onur air :)

Bu devirde 1000 km yol otobüsle gidilmez. Tokat Havalimanı'ndan İstanbul aktarmalı gidersin erken alırsan 150 tl ye bulabilirsin.

hakanotuken' Alıntı:
Thy, onur air :)

Bu devirde 1000 km yol otobüsle gidilmez. Tokat Havalimanı'ndan İstanbul aktarmalı gidersin erken alırsan 150 tl ye bulabilirsin.

uzun yol yolculukları hayatta vazgeçemeyeceğim tek tutkum hocam :)

Amasyadan merzifona geç. Merzifondan istediğin bir firmanın otobüsüne binebilirsin. Seçeneğin çoğalır.

developer' Alıntı:
zzh' Alıntı:
Amasyadan merzifona geç. Merzifondan istediğin bir firmanın otobüsüne binebilirsin. Seçeneğin çoğalır.
Firma seçeneği sorun değil önemli olan konfor.
işte hocam benim demek istediğimde örneğin amasyadan 2 firma gidiyorsa merzifondan 10 firma gider izmire ulusoy vb. gibi firmalar konforu bulma ihtimalin artmış olur.

Mis Amasya Tur'a baktım şimdi ayın 30'nda var seferi ama bakalım muhtemeln bunu seçeceğim.

Otobüsler hep aynı hocam ya, konfor derken otobüste konfor olmaz olsada çok farkı olmaz

mis amasya fena değil hocam, az önce Antalya'dan direkt geldim Amasya'ya :)

omd' Alıntı:
mis amasya fena değil hocam, az önce Antalya'dan direkt geldim Amasya'ya :)
30 kasımlı seferide var diğer firmaların yok hocam daha öncede kullandım mis amasyayı.. hoşgeldin bu arada. :)

Geri