Tavsiye edebileceğiniz türk torrent sitesi var mı?

Kodla Büyü

mystreous

Süper Üye
Süper Üye
Türkçe Torrent sitesi arıyorum. Hepsinde de davetiye sistemi var. Nasıl üye olabiliriz? Üye olan arkadaşlar davetiye gönderebilirler mi? Bıktım artık hotfiledan, fileserveden parça parça indirmeye.

karakus' Alıntı:
Hocam tavsiye edebilecem Site Var da Davetiyem Kalmadı.

http://turktorrent.biz/
http://www.bitturk.net

Bu iki site türkçe torent sitelerinin öncüleridir.ikisinede 2007 den beri üyeyim Paylaşım hızları ve Dosya Güvenilirliği üst seviyededir.

En kalite turktorrent.biz sonra arena-tr dir.
Davetiye için facebook grubunu takip edebilirsiniz, birde belli zamanlarda üyelikleri açıyorlar, mesele yılbaşı haftası muhtemelen açılır.

Off ya bu torrent siteleri ne kadar da kıymetliymiş böyle. Hiç bi torrent sitesi üyelik kabul etmiyor. Davetiye bulmak da mesele. Neden hepsi davetiye sistemi yapmış hayret.

şuan torrenday.com ücretsiz üyelik açtı, yılbaşına kadar.ben 2 haftadr kullanıyorum ama uploudu çok yavaş. o yüzden çok fazla indiremiyorum raitodan dolayı.

orlin' Alıntı:
şuan torrenday.com ücretsiz üyelik açtı, yılbaşına kadar.ben 2 haftadr kullanıyorum ama uploudu çok yavaş. o yüzden çok fazla indiremiyorum raitodan dolayı.
Nasıl bir site bu böyle hocam. Domain süresi bitmiş gibi sanki. Her taraf reklam fışkırıyor

38805628078094863864014.jpg

Çok güzel bir site tavsiye edilir...

2011 yili turkiyedeki torrent alemi icin onemli bir yil idi. Bircok yeni site acilmisti ama malesef bir cogu kapandi ve bircogu da su an terkedilmis durumda.
2012′ye girdigimizde Torrent-Cell guzel bir atak yapti. Server destegini 3 katina cikararak kadrosunu genisletti. Cok sayida ripcisi ile yeni filmleri ilk ripleyip sunan sitelerden biri oldu suan. Diziler konusunda da hem yerli hem yabanci genis bir yelpazeleri var. Yeni Torrent Cell’i size de tavsiye ederim.
Uyelikleri de acik. Bosuna parayla uye olmaya calismayin baska sitelere.
Eminim bu tur sitelerde de aradiginiz her seyi bulacaksiniz.

Ben Torrent Cell'i cok begeniyorum. Oncelikle buyuk torrent siteleri arasinda uyeligi acik tek site. Ayrica 2012 yilina girdiklerinde ciddi manada siteyi canlandirdilar.
Yonetim kadrosunun genisligi acisindan Turkiye'de ilk ucte sanirim.
Bir cok sitede, hatta yeni sitelerde bile, uygulanan ve uyeleri canindan bezdiren hit & run bu sitede devre disi. Yani eger hiziniz cok iyi degilse her indirdiginiz dosyadan sonra uyari almayacaksiniz demektir.

TürkDepo Rip Grubumuz HD ve normal riplerle günlük dizi ve filmleri sunmaya devam ediyor..Bir torrent sitesinden beklenen her şeyi karşılayan, tüm kategorilerini güncel tutmaya özen gösteren oluşumun müdavimleri arasında sizler de yerinizi almak isteyeceksiniz.turkdepo.biz

www.leadertorrent.com bende yeni gördüm.tasarım olarak çok hoş oyunları anında bulabiliyorsunuz.bulamadığınız oyunlar için istek bölümü yapmışlar.ben yazdım 10 dk da oyunu bulup hazır ettiler.Sizde bi girip bakın derim.

uTURK.net sunumlarının % 99 u dedicated sunucuda olmak üzere hız ve kaliteden ödün vermeden yaklaşık 1 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

Kurulumundan - Yazılımına % 100 Sitemize ait seedbox larımızı dünyada hiçbir sitede bulamayacağınız fiyatlara sitemiz üyelerine sunmaktayız.

Site kadrosu Türkiye'nin en eski ve profesyonel torrentçilerinden kuruludur.

Alemin En İyileri - uTURK.net ' e davetlisiniz.

Üyeliklerimiz açık ve hep bu şekilde kalacaktır.
Turktorrent | Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

di-AUYM.jpg

ysfdrnz' Alıntı:
uTURK.net sunumlarının % 99 u dedicated sunucuda olmak üzere hız ve kaliteden ödün vermeden yaklaşık 1 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

Kurulumundan - Yazılımına % 100 Sitemize ait seedbox larımızı dünyada hiçbir sitede bulamayacağınız fiyatlara sitemiz üyelerine sunmaktayız.

Site kadrosu Türkiye'nin en eski ve profesyonel torrentçilerinden kuruludur.

Alemin En İyileri - uTURK.net ' e davetlisiniz.

Üyeliklerimiz açık ve hep bu şekilde kalacaktır.
Turktorrent | Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

di-AUYM.jpg
başka sitelerde 600 seed olan torrentlerde 6 seed var bu sitede neden tercih edeyim ki?

savsatli8' Alıntı:
Ben Torrent Cell'i cok begeniyorum. Oncelikle buyuk torrent siteleri arasinda uyeligi acik tek site. Ayrica 2012 yilina girdiklerinde ciddi manada siteyi canlandirdilar.
Bir cok sitede, hatta yeni sitelerde bile, uygulanan ve uyeleri canindan bezdiren hit & run bu sitede devre disi. Yani eger hiziniz cok iyi degilse her indirdiginiz dosyadan sonra uyari almayacaksiniz demektir.

bu sitede yönetici misiniz.

Torrent Cell Mayis ayinda iki buyuk basariya imza atti. Birincisi nette ilk filmler sunmaya basladi. Digeri ise yonetim kadrosunu genisleterek sunum sayisini gunde 50′ye cikardi.
Torrent Cell’in yeni yapilanmasini mutlaka takip edin.

tayinci42' Alıntı:
savsatli8' Alıntı:

bu sitede yönetici misiniz.

evet

İnternet oldukça geniş bir derya. Her geçen gün büyüyen, milyonlarca verinin kaydedildiği devasa bir veritabanı. Bu veritabanında var olan dosyalara erişim sağlamak, film ve müzik gibi materyalleri elde etmek ise her internet kullanıcısının hayalini süsler; ancak çok azı bunu başarabilir. Kullanıcı kesimin büyük çoğunluğunu bilinçli insanların oluşturduğu torrent sektörü ise, tam da bu noktada kullanıcılarına hizmet sunar: interneti ayaklar altına sermek.
Birbirinden farklı torrent sitesinin bulunduğu günümüzde, torrent indirmek yabancı kullanıcılar için sıradan günlük işlemler arasında yer alıyor. Ülkemiz insanlarının film ve dizileri takip etmek için online izleme yolunu tercih ederek bilgisayara herhangi bir download işlemi yapmak istemez. Bunun başlıca sebepleri arasında çoğu ev internetinde var olan kota sorunu gelirken, arşivcilik ve paylaşımcılık ruhunun gelişmemesi sıralanabilir. Yurtdışında ise durum tam aksidir, insanlar online izleme sitelerine hiç rağbet göstermedikleri gibi; kategorilere göre ayrılmış farklı farklı torrent sitelerinde var olan sunumları bilgisayarlarına indirir ve paylaşımcılık ruhunun gelişmesine katkıda bulunurlar. Kültür farkı dedikleri bu olsa gerek aslında.
Evet, toplumumuzda torrent kullanımı ne yazık ki halen daha istenilen seviyeye ulaşabilmiş değil. İnsanlar ön yargıyla yaklaştıkları ve hızlıca işlerini görmeye odaklandığı için, torrent gibi nisbeten karışık (private tracker'lara davetiye bulmak gibi) işlemlerle uğraşmak yerine ya söz konusu dizi / filmi online olarak izlemeye yöneliyor; ya da dosya upload servislerini kullanıyor.
Bu gidişatın farkında olan ve bu duruma bir "DUR!" diyerek toplumumuza torrent kültürünü aşılamak isteyen TurkDepo ise tüm algıları yıkmak üzere kolları sıvamış durumda. İnsanları cezbeden ve her akşam TV başına kilitleyen dizileri TDRG adındaki Release Grubuyla reklamsız, kesintisiz ve kaliteli bir şekilde üyelerine sunan TürkDepo; şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Bir torrent sitesinden beklenen her şeyi karşılayan, tüm kategorilerini güncel tutmaya özen gösteren ve şimdilik davetiyeyle üye alımı yapan bu harika oluşumun müdavimleri arasında sizler de yerinizi almak isteyeceksiniz.

TurkDepo.Biz

Yaz donemine girdigimiz bu gunlerde bircok sitede bir durgunluk hakim.
Yeni acilan ve uye sayisi az olan siyeler zaten cok durgun.
Torrent Cell, yaz doneminde de en hareketli sitelerden biri olmaya devam ediyor.
Uyelikler acik, ratio ve hit run problemi yok; harika cell ripleri ve bircok seedbox destegi; surekli radyo yayini; minide hic kesilmeyen hareketli sohbet.... :+1: :+1: :+1:

Geri