Tammlann uzaktan eğt (Etkileşimli sınıf yönt.) yeniden onay

Kodla Büyü

ogretmenozkan

Site Gezgini
arkadaşlar merhaba okulumuzda 2 öğretmenimiz uzaktan etkileşimli sınıf yönetimi kursunu başarıyla tamamladı. farklı tarihlerdeki 2 kursa başvurmuştu en azından biri çıkar diye. diğeri de onaylanmış ne olacak şimdi ??

Hocam pek çok yerde aynı sorun var. bizim okulda da birkaç arkadaş tekrar kabul edilmiş. ben okula bu kursu daha önce aldıkları için katılmayacaklarını belirten birer dilekçe vermelerini söyledim. Okul da ilçe-il silsilesiyle igili yere iletir artık.

Aynı sıkıntı bizde de var.Uzak tarihli olan eğitimleri mebbisten iptal edebildim ama yakın tarihli iki tanesini iptal edemedim.Ne yapabiliriz acaba?

yapacak bişey yok. yokmuş gibi hareket edecekler, onaylayan birimin hatası, yüzyüze eğitimlerde reddedip duranlar bunları onaylayıp duruyor almış mı almamış mı bakmadan.

Hocalarim ; benim basimada gelmisti ayni egitime esy ye basvurmustum birini bitirdim ikinciside acilinca baktim ki egitimler bitmis sadece s8nav bolumu kalmisti sinavida bitirip ciktim.sorun yok yani hepsi tamamlanmis gozukuyor sadece sinavi yapcaksiniz o kadar

Bir de şöyle bir durum var okulda
Matematikçiler hariç diğer tüm öğretmenler kurslara alındı...
Matematikçiler tüm esy kurslarindan red yiyor
Sebebi ne ola ki?

O değil de ;
Ben gecen gün öylesine basvurduğum etkileşimli sınıf yönetimi kursunu uzaktan aldım. Bitirdim.

Gecende yazı geldi. Tüm öğretmenler mutlaka bu kursu uzaktan almak zorunda diyordu.
Bugun de btr öğretmen, yazı geldiğini, aday ve danışman öğretmenlerin bu kursu alması gerektiğini söyledi.

Aynı konu ve kurs için neden 2 yazı gönderilir anlamadım. Bi farklılık var mı kurslar arasında?

hocam matematikciler esy den nasil red yer anlamadim bende hem lisedeki hocalarimiza tum aldirdik hemde ortaokuldaki 2 kisiyede basvurdurduk ikiside mat ciydi aldilar ve bi sorunda olmadi mebbise islendi bile

Geri