Tahtayla bilgisayar kasasını bağlama

Kodla Büyü

haticeBöte

Aktif Üye
Arkadaşlar okuldaki bilgisayardaki goruntuyu akilli tahtaya baglamak istiyorum. Bunun icin htmi to htmi kablo kullaniliyor, fakat kasada htmi girisi yok. Tahtanin htmi girisine kasayi baglayip goruntu aktarabilecegim bi kablo turu var midir?

akıllı tahtalarda vga olması lazım dikatli bak hocam, faz 2 lerde el yordamıyla takılıyor zor oluyor biraz. hdmi girişi elektrik piriziniz yanında ise vga to hdmi kablo ile hdmi kablo işini rahat görür..

Bir ucu hdmi diger ucu vga kablo ile goruntu saglanir mi hocam, tahtaya html ile kasaya vga ile baglasam oluyor mu

Hocam telefonun kamerasıyla usb girişlerinin üst tarafına bakarak takabilirsin vga yı, çok saçma bir yerde vga girişi.

Faz 2 var bizde. Ben vga ile bağladım fakat görüntü çok kötü, dalgalanıyor eski siyah beyaz tvler gibi. Uzun kablo, kısa kablo, farklı kasa gibi birçok yoldan denedim yine sonuç aynı VGA dan verim alamadım ben.

hocam arkada vga var ama ulasması bıraz zor oluyor ıyı bakın onu kullanabılırsınız

bız netsupport kullanıyoruz ısımızı goruyor tavsıyede ederım cunku sınıf olarakta kullanılıyor lab o nedenle kablo sorun olabılıyor

hocam bağlantı yaparken dikkat edin. geçen sene başımıza şöyle bir şey geldi.
Akıllı tahtaların elektriği kendi alt yapısından geliyordu.
kasanın elektriği normal okul hattından.
bağlantı yapıldıktan bir süre sonra alev aldı. kasanın ekran kartı iile akıllı tahtanın ekran kartları sizlere ömür.

Geri