Tahtalar Yeni Geldi Neler Yapılmalı??

Kodla Büyü

xozato

Site Gezgini
Tahtalarımız yeni takıldı. Altyapı henüz yok. tahtaları kullanıma açmadan önce neler yapmalıyım, hangi programları yükleyelim, kilitler, kalemler gibi? tecrübeli arkadaşlar ne önerirler? maksimum kullanım ve minimum problem için.

altyapı yoksa acma bile hocam sonrada başına bela oluyor yok o yandı yok bu yandı yok beslemesi yandı yok hdd yandı falan vestelle ugrasıp duruyorsujn.okulun elektrıksel altyapısı ıyı olsa bıle bi voltaj bilmem nesinde hemen yanabiliyor okul biliyorum 58 tahtanın 16 sı yanmıs vazıyette.

acizane tavsiyem

kendi odamdakini kurcalamak için açmayı düşündüm. sigorta sistemi falan farklı diye bişey olmaz sanırım. diğer sınıfları açmayayım o zaman. başka neler yapabilirim peki. hangi programları yükleyeyim??

Hocam ilk olarak imaj al mutlaka.usb koruma ya da herhangi bir antivirüs programı kurarak alırsan daha iyi olur.office programı ne alemde bilmiyorum yeni gelen tahtalarda.kurulu değilse onu kurarsın.Öğretmenler için tahtada usb girişlerin çalışsın, starboard çalışsın,office,pdf,winrar, codec+video oynatıcı yüklü olsun yeter.seni aramazlar.Öğrenciler zaten bir sürü şey yükleyecek onları temizlemekle uğraşacaksın.

Geri