Tahta Cep Telfdan Kilitleme Programı Buldum...

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar okul mail adresine gelen bir mailde ceptel ve usb den tahta kilitleme ve açma yazılımından söz ediliyordu. http://www.okulwebsistemleri.com/ siteye girip kurum koduyla ücretsiz kayıt oldum ve denedim hakikaten android telefon üzerinden tahtayı kilitleyip açabiliyoruz. ve telefonda yine hangi tahtaların açık yada kilitli olduğunu görebiliyoruz. usb olayını denemedim. usb olayını zaten pek kullanışlı bulmamışımdır. ayrıca 5 usb den fazlası ücretliymiş ama telefon kaydında sınır yok. Tamamen ücretsiz kullanıyoruz.

http://www.okulwebsistemleri.com/Okul-W ... Acilabilme

inceleyebilrsiniz

bütün öğretmenler aynı anda kullanabiliyor mu bunu, biri kapatsa diğeri açabiliyor mu acaba?

acer50' Alıntı:
yok artık, çok iyiymiş :+1: , ücretsiz mi bu

hocam valla herşeyi tam çözemedim. telefon kayıt sınırı yok ama tahta kayıt sınırı var mı bilmiyorum bende

Arkadaşlar telefonla görüştüm ben 15-20 gün boyunca ücretsiz kullanacaksınız sonra size dönüş yapacağız eğer satın almayı düşünürseniz 150Tl karşılığında 1 yıllık lisanslanacak denildi. Bu arada programın sahibi de bir BTR arkadaşmış

biz aldık 1 seneliğine oldukça memnun kaldık , hem cepten hem de flashla kilit açalıbiliyor, ama tahtalatda net olması gerekiyor, bizde de fiber gelmedi ama eski neti kullanıyoruz...

stan007' Alıntı:
biz aldık 1 seneliğine oldukça memnun kaldık , hem cepten hem de flashla kilit açalıbiliyor, ama tahtalatda net olması gerekiyor, bizde de fiber gelmedi ama eski neti kullanıyoruz...

cep telefonu üzerinden kilidi açmak için net gerekiyor, flash için gerekmiyor....

Çok kullanışlı olur program. Fiyatını da mutlaka hak ediyodur. Ancak özellikle küçük okulları düşününce senelik lisans yenileme daha uygun olabilir. 150 liraya programı aldıramam idareye 50 lira civarı olsa kullanabiliriz.

Çok güzel bir fikir olmuş. Sistemi kuran arkadaşı tebrik ediyorum. Okuluma kesinlikle aldıramam para yok dersler orası kesin :mrgreen:

Sistemi Program Ekle Kaldır dan rahatlıkla kaldıra biliyorsunuz. Atak programında pardus tan falan uğraşıyordular en azından Öğrenciler Her gün siler biz de tekrar yükleriz..

saraci41' Alıntı:
Sistemi Program Ekle Kaldır dan rahatlıkla kaldıra biliyorsunuz. Atak programında pardus tan falan uğraşıyordular en azından Öğrenciler Her gün siler biz de tekrar yükleriz..
Yok artık. :eek: E o zaman hiç kurmayalım.

Geri