Tablete verilen desenli şifre nasıl kırılır.

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bazı öğrenciler verdikleri desenli şifreyi unutmuş. Açmanın bir yolu var mı acaba.

GM değil ama farklı bir marka için resetleme yolu ile problemi aşmıştık.Muhtemel bi reset herşeyi halleder.

Re: Ynt: Tablete verilen desenli şifre nasıl kırılır.

GM de resetleme nasıldı. Bütün düğmelere aynı anda basılımı tutacağız.

Merhaba,
Aynı sorunu maalesef kendi okulumda yaşıyorum. Normalde fabrika formatı işi görüyor, ama bir türlü o menüyü çıkaramadım.

Teknik servise de ulaşamıyorum. Dakikalarca bekletiyorlar ve kimsede çıkmıyor.

Koca Türkiye'ye bir telefon numarası verilmiş. Olacak şey değil.

http://www.telpa.com/Servis Yandaki adreste belirtilen telefon numarası dışında telefon numarası var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

varmı bu sorunu halledebilen.

Fabrika ayarlarına dönmek için güç düğmesi ile ses açma tuşuna bir süre basılı tutmanız yeterli.

Merhaba Arkadaşlar,
Problem çözüldü.
Desenli şifreyi çözmek için fabrika formatı atmak gerekiyor.
Bu menüyü çıkarmak için tablet kapalı iken ses açma ve power düğmesine basılı tutulması gerekiyor. Ekranda yazı GENERAL MOBILE yazı görününce tuşlar bırakılır ve tekrar ses açma ve power düğmesine basılı tutulur.
Ardından arıza yapmış android resmi ekrana geliyor.
Bundan sonra enter tuşu için power düğmesini, menü içerisinde gezinmek için de ses azaltma ve ses artırma düğmelerini kullanılması gerekiyor.
Fabrika formatı için wipe... ile başlayan seçeneğe tıklanması yeterli. İşlem yaklaşık 60 saniye sürüyor.
Kolay gelsin.

Okulu arayayom da denesinler. Teşekkür ederim hocam

hakan2306' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Problem çözüldü.
Desenli şifreyi çözmek için fabrika formatı atmak gerekiyor.
Bu menüyü çıkarmak için tablet kapalı iken ses açma ve power düğmesine basılı tutulması gerekiyor. Ekranda yazı GENERAL MOBILE yazı görününce tuşlar bırakılır ve tekrar ses açma ve power düğmesine basılı tutulur.
Ardından arıza yapmış android resmi ekrana geliyor.
Bundan sonra enter tuşu için power düğmesini, menü içerisinde gezinmek için de ses azaltma ve ses artırma düğmelerini kullanılması gerekiyor.
Fabrika formatı için wipe... ile başlayan seçeneğe tıklanması yeterli. İşlem yaklaşık 60 saniye sürüyor.
Kolay gelsin.

teşekkürler

Bazı arkadaşlar problemlerini çözmüşler ama ben aynı işlemi yapmama rağmen RESETten sonra aynı desen kilidi ekranı ile karşılaşıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Sağolun..

fikrifirat' Alıntı:
Bazı arkadaşlar problemlerini çözmüşler ama ben aynı işlemi yapmama rağmen RESETten sonra aynı desen kilidi ekranı ile karşılaşıyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Sağolun..

bazen bir kaç defa yapmanız gerekiyor fabrika ayarlarına döndürmeyi. 5-6 defa denedikten sonra yaptıklarım oldu.

Geri