TABLET KAYIP ÇALINTI BİLDİRİMİ YAPAN

Kodla Büyü

doriss

Site Gezgini
e-TAB 5 tablete sahip olan bir öğrencim pansiyonda tabletinin kaybolduğunu söyledi Bende Pybs sisteminde kayıp çalıntı bildirimine giriş yapıp tutanak yükledim. Öğrencim bugün gelmiş tableti bulduğunu söylüyor sistemde bu bildirimi geri kaldırma işlemi bulamadım. Ne yapacağımı bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Ben de yaklaşık 2 sene önce kayıp bildirimi yapmıştım. Öğrencinin tablet hala kayıp. Bir geri bildirim alamadık.

Yani bildirimi iptal edemiyor olmam sıkıntı değil. her türlü cevap gelmiyor anladığım kadarıyla

aynı durumu yaşadık.Kayıp çalıntı bildirimi yaptık tableti bulduk.Bu arada tableti kilitledier.Şimdi mdm@eba.gov.tr ye durumu anlatan mesaj attım kiliti açın diye bekliyoruz bakalım.

ismailt' Alıntı:
aynı durumu yaşadık.Kayıp çalıntı bildirimi yaptık tableti bulduk.Bu arada tableti kilitledier.Şimdi mdm@eba.gov.tr ye durumu anlatan mesaj attım kiliti açın diye bekliyoruz bakalım.

Tableti nasıl buldunuz hocam biraz ayrıntılı yazabilir misiniz? Yani emniyet mi buldu da getirdi yoksa farklı şekilde mi?

Geri